wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Ангели Ющенка”


Г. Кобильницький

Ще у серпні мені приснився сон з живою дією. Було ось так. Їду на велисопеді наддніпровими кручами лісистими і десь в районі задвірків київської Лаври запримічаю замаскованого снайпера. Зупиняюся від несподіванки, а тоді з-поміж дерев, ген далеко, там де Дніпруга тихо штовхає воду, бачу клаптик велелюдного мітингу, і бачу знайому людину, яка промовляє зі сцени. Я миттєво зрозумів ситуацію і кинувся в напрямку принишклої озброєної людини. І тоді пролунав постріл...

Це так у моєму сні убивали ВАЮ. Ранком я не дуже навіть здивувався, ані захвилювався, хоча я мало коли пам”ятаю свої сни, а цей... Не міг тільки згадати, чи постріл бу прицільним, чи ні?

Це не дивно, що у моєму сні убивали Ющенка, оскільки тисячі людей в країні У від давна жахаються від думки, що таке може статися. Чутки не беруться з порожнього місця. Вже кілька років тому їх почала розповсюджувати влада, можливо у надії, що налякають Ющенка і він таки відмовиться від участи в президентській гонці 2004. Його раз уже налякали. У 1998, коли у ліфті розстріляли Гетьмана. На виборах у 1999 вдруге переміг Кучма.

Разом з наближенням президентських виборів і появи всіх тих викрутасів, які почали організовувати наші державні мужі, щоб тільки утримати повноваження, все більш очевидним ставало, що вони не завагаються піти на крайні методи, щоб тільки не сталося перемоги ворога. Ми все це бачили, цю пристрасну і все пристрасніншу, шаленіючу від страху та злоби любов чиновників до влади. І бачили чимало крайнощів, коли стартувала у липні виборча кампанія. І все-одно я не вірив, що вони наважаться НА ЦЕ.

Вони наважилися! Скорше всього це сталося 5 вересня. Ющенкові підсипали якогось хіміката і наступного дня він почав хворіти. Спершу легко, а потім все тяжче. В Україні лікували його від
грипу, а причина була інша. Лікарське консиліюм однієї з віденських клінік, куди 10 вересня доставили вже дуже хворого Ющенка, скаже нам, що причиною була хімічна речовина. “Якщо б його не доставили до нас ще протягом 24-72 годин, то кожен хірург знає, що смертність досягає 80%”, - сказав професор Корпан з Відня. Крім смерти Ющенкові загрожував параліч тіла. Закінчилося, можна сказати, щасливо - лише тимчасовим паралічем лицевого нерву.

Власне, можна було й раніше припустити, що навряд чи Ющенка убиватиме снайпер чи Камаз на автошляху. Це було б найпростіше виконати. Проте влада розуміє, що водночас це був би прямий виклик мільйонам українців, які збираються голосувати за Ющенка на виборах. Зрозуміло, що надто уже нахабне убивство улюбленого політика могло б змести з престолу ту ж владу. Тому вибрали метод інший, метод повільного умирання, метод, який не дозволяє (скорше-всього) навіть встановити, який саме хімікат застосували (він розкладається протягом першої доби). Ну а потім під”яремне телебачення переконувало б, що Ющенко помер натуральною смертю з такої чи іншої причини. І наші люди, скорше всього, повірили б, а інші плакали б у кутиках від безсилля, як плакали, коли у 1999 році авто Чорновола врізалося ніччю у вантажівку Камаз, що стала упоперек шляху, а вижив тільки, якщо добре пам”ятаю, секретар Чорновола, Дмитро Панамарчук, нині багата людина, яка хвацає по ресторанах долярами і активно працює проти Ющенка. Якими прикрими плямами бувають люди!

18 вересня Ющенка відпустили з лікарні. Прямо з Відня він прилетів до Києва на мітинг. Це була дуже сумна зустріч. Коли він вийшов на сцену зникли останні сумніви щодо факту замаху на його життя. Ліва сторона лиця була паралізована, з ока неконтрольовано випливали сльози. Всі присутні зрозуміли в одну мить, що жодна нормальна люди у світі не може самовільно так себе покалічити для політики. Там було може 50 тисяч, переважно молодих людей і тиша маком стояла. Це не був мітинг перемоги. Ця зустріч, на жаль, нагадувала атмосферою похорон. А все через його вигляд, все через те, що на мить ми відчули присутність циніків, які знов перемагають, які, точніше, майже перемогли, бо майже убили символ змін, які мають прийти в Україну, змін, які мають убити встановлену Кучмою монструальну криптосовітську систему. “Останні два тижні були, мабуть, найтрагічніші у моєму житті. Я міг би не стояти тут сьогодні, або навіть не сидіти в інвалідному візку. Але дякуючи лікарям, я стою на цій сцені поруч з Вами.” Параліч лиця спричинював, що він мав проблеми з вимовою. “Я звертаюся до сьогоднішньої влади: ви нас не отруїте! У вас не вистачить куль та КАМАЗів! Нас вам не зламати! Завжди будуть знаходитись нові Ґії Ґонгадзе, Чорноволи, Гетьмани!”
Це вперше Ющенко прямо й безпардонно звинуваватив нинішню владу в організації політичного вбивства і заявив, що українська нація вічна так як світ цей. Через три дні, 21 вересня, з парляментської трибуни він це саме скаже просто: нинішня влада убиває людей! “По цьому залу ходив Вадим Гетьман. Коли його вбили, Кучма заявив, що знайти вбивць – справа його честі. Хто вбив В'ячеслава Чорновола, Ґеорґія Ґонгадзе? Хто отруїв народного депутата Олексія Олексенка (члена Нашої України) та довів до самоспалення Аліка Асланова? (хлібороб з житомирщини, який недавно спалив себе в протесті проти зловживань місцевої влади, збирав при тому підписи на падтримку Ющенка).
Далі у виступі Ющенка йшлося може про основне, а саме про те, як йому вдалося вижити. "Мене це обійшло, оскільки МОЇ АНГЕЛИ тоді не спали".
Замах на Ющенка вкотре показав жахливий цинізм нашої влади, а навіть псевдосовісти нації соціяліста Мороза, який порадив Ющенку їсти сало та картоплю, щоб не отруюватися. Вершинним, як переважно у подібних ситуаціях, виявився Василько Базів зі Львова, він заступник голови адміністрації Кучми. Отож Василько так скоментував події довкола Ющенка. "Хай Зінченко (голова його виборчої кампанії) першим пробує їжу, а потім Ющенко...". 24 вересня, коли факт замаху на Ющенка став очевидним навіть для дитини Василько спробував пом”якшити свої дурнуваті слова. "Якщо факт замовлення підтвердиться, то це звірство. Але так само аморально без суду оголошувати винних".
Опозиція підозрює, що за замахом може стояти голова кучминої адміністрації Віктор Медведчук. Це він колись сказав, що Ющенко ніколи не буде президентом України. Не виключено, що все робиться при співпраці з російськими спецслужбами. Останнім часом Медведчук що й руш їздить до Москви за порадами.
День, коли було отруєно Ющенка – 5 вересня – теж вибрано не випадвоко. Ввечері він зустрічався з головою служби безпеки Смєшком та його новим заступником Володимиром Сацюком. Звичайно, це не означає, що це вони його отруїли, може навіть навпаки, факт такої зустрічі міг послужити приманкою для авторів замаху, щоб скерувати підозри у інший бік. Я думаю, що все-таки є певні шанси, що у цій справі будуть нові інформації. Адже режим Кучми конає, тому всіляке (на жаль – всяке!) може ще трапитися.
Я не знаю, чи ВОНИ наважаться вдруге? Хочеться вірити, що ні, хочеться вірити, що оточення Ющенка влаштує пильнішу охорону. Адже неможливо зупинити народження нової України убивствами найбільш активних представників нації!
Неначе у відповідь на потрясаючі події з Ющенком, 24 вересня сталося неприємне з його основним суперником в президентській гонці, прем”єр-міністром Віктором Януковичем. Цього дня його понесло до Івано-Франківська, де у нього – як і по всій західній Україні - лише 8 відсотків підтримки (у Ющенка понад 70). Зранку запланова була зустріч зі студентами місцевого університету. Атмосфера була негарна для кандидата вже на початку, коли до насилу зігнаної юрби під”їхав автобус з прем”єром на борту, оскільки перше, що він почув, це вигуки “ющенко, ющенко...”. Двометровий Дон вийшов з автобусу, став твердо на землі і тут... сталося незрозуміле - він упав! Прес-служба (ще один цинік зі Львова - Ганця Стеців-Герман) голови уряду незабаром повідомила, що в прем”єра влучило яйце та якісь тверді предмети, а кидали люди Ющенка. Виявилося, що в автобусі був також син покійного Чорновола, Тарас, який заявив, що точно бачив (брехав!), як у скронь Януковича ударив камінь. Тарас, як пам”ятаємо, кілька місяців тому покинув опозицію, щоб працювати на перемогу Ющенка самостійно з огляду на бридке оточення кандидата. Побачене в Івано-Франківську справило на Чорновола потрясаюче враження! "До цього я абсолютно не збирався брати участь у виборах, однак сьогодні я переконався, що настає справжній фашизм і запропонував свої послуги штабу Януковича”. Між нами кажучи, це вже кінець цього політика! Не знаю, як батькові пережити ТАМ цю ганьбу? Що спільного між яйцем та фашизмом? Є тут логіка? Немає. Ні, є, якщо робиш це за гроші, тоді можна сказати будь-що, але ти вже не людина, ти тягло...
Всю п”ятницю країна жила у здогадках, що саме влучило у Дона? Що це за предмет такий був, щоб мужика, який важить понад 100 кілограмів звалити нагло з ніг? А тимчасом голову уряду відвезли до лікарні: реанімація, крапельниця... Кілька годин пізніше він без єдиної задряпини на обличчі виступив в телебачення і жалібним голосом поскаржився на націоналістів, тобто ющенківців (я переконаний, що для Дона націоналісти всі ті, хто добровільно розмовляє по-українськи). “Я, як політик, за весь час передвиборчої кампанії не сказав на адресу моїх опонентів жодного образливого слова. Зараз я зрозумів: націоналізм - це хвороба".
У суботу 25 вересня майже все вияснилося завдяки відеокадрам, який показав опозиційний “П”ятий канал”. В сповільненій ході зйомок ми побачили, що в Януковича у нижню частину грудей попало куряче яйце. Жодного каменя, чи чогось іншого камера не зареєструвала. Вся Европа це показувала у варіянті no comments. Далі було видно таке: Янукович похилив голови й розгледів місце попадання, потім схопився за мокре місце рукою, закотив очі неначе від жахливого болю і... жорстко упав на землю. Падаючи, схопився рук охоронців, але у них, видно, була маса замала і не втримали шефа. Отже все стало ясно: Великий Дон, стійка людина для складних часів, упав від удару курячим яйцем. І тут я згадав його давні слова, коли він на нарікання опозиції, мовляв, влада нас переслідує, порадив їм купити побільше памперсів. У Івано-Франківську він виявився велетнем (фізичним), якому памперси реально потрібні. Відео можна подивитися також в інтернеті. (www.pravda.com.ua/archive/2004/september/24/video.shtml).
Міліція затримала 17-літнього яйцеметника Дмитра Романюка. У нього знайшли ще друге яйце, в кишені. Батько хлопця в телефонній розмові з Януковичем попросив вибачити синові, зіславшись на його молодість й недосвідченість. Він сказав також, що хлопець не має нічого спільного з жодною політичною силою.
Таким чином з Януковичем вийшла трагіфарса, кумедія, яка викликає сміх і безумовно це негативно вплине на його популярність. Днем раніше те саме у Конотопі сталося з Юлією Тимошенко. Теж кинули курячим, тільки воно не розбилося на її груді. Юля спокійно подивилася, як яйце зіслизає по її тендітному тілі на долівку, а потім сказала: бачу влада відправила до нас платних провокаторів, нічого, це не завадить нашій зустрічі.
Моя версія є така, що Янукович їхав до Івано-Франківська, як до кубла ворогів, тобто наляканим вже зарання. Студенти зустріли його криками “ющенко, ющенко...”, тому він був у підвищеному нервовому стані. Коли ударило яйце і рука намацала на одязі мокру пляму він очевидно подумав, що це кров. Від такої думки й упав. Важко звичайно у таке повірити, оскільки всі знають як виглядає куряче яйце. Але це могло бути, адже він тільки постурою великий.
Опозиція вважає, що все це провокації влади (Медведчука), яка вже зрозуміла, що їй не перемогти на президентських виборах. Після того, як недавно в парляменті розвалилася прокучмівська більшість, поховавши політичну реформу, що мала врятувати режим, ВОНИ розглядають можливість запровадження військового стану та відкликання виборів. Я нічого не виключаю, оскільки знаю, що ця влада, як казав бізнесмен та політик Бродський, це десять родин, що контролюють близько 80 відсотків фінанслових потоків у країні. Їм справді є що втрачати! Це такий маленький рай на землі, це чудово відлаштована система, яку Ющенко хоче поламати. Як його не убити за це!
Бродський, який колись був близько з Медведчуком, тепер, як кандидат в президенти, аґітує проти Януковича. Це той тип симпатичного жида, якого просто варто мати у своїй країні. 26 вересня у телепрограмі він сказав, і я з ним погоджуюсь, що перемога на виборах Януковича означатиме лише одне: українська нація не існує.
Київ, 27 вересня 2004, Г. КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети “Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2004-09-28

1211

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
Коментарі:

09.07.2009 год.:19:00
Mirek

Ще у серпні мені приснився сон з живою дією. Було ось так. Їду на велисопеді наддніпровими кручами лісистими і десь в районі задвірків київської Лаври запримічаю замаскованого снайпера. Зупиняюся від несподіванки, а тоді з-поміж дерев, ген далеко, там де Дніпруга тихо штовхає воду, бачу клаптик велелюдного мітингу, і бачу знайому людину, яка промовляє зі сцени. Я миттєво зрозумів ситуацію і кинувся в напрямку принишклої озброєної людини. І тоді пролунав постріл...

Це так у моєму сні убивали ВАЮ. Ранком я не дуже навіть здивувався, ані захвилювався, хоча я мало коли пам”ятаю свої сни, а цей... Не міг тільки згадати, чи постріл бу прицільним, чи ні?

Це не дивно, що у моєму сні убивали Ющенка, оскільки тисячі людей в країні У від давна жахаються від думки, що таке може статися. Чутки не беруться з порожнього місця. Вже кілька років тому їх почала розповсюджувати влада, можливо у надії, що налякають Ющенка і він таки відмовиться від участи в президентській гонці 2004. Його раз уже налякали. У 1998, коли у ліфті розстріляли Гетьмана. На виборах у 1999 вдруге переміг Кучма.

Разом з наближенням президентських виборів і появи всіх тих викрутасів, які почали організовувати наші державні мужі, щоб тільки утримати повноваження, все більш очевидним ставало, що вони не завагаються піти на крайні методи, щоб тільки не сталося перемоги ворога. Ми все це бачили, цю пристрасну і все пристрасніншу, шаленіючу від страху та злоби любов чиновників до влади. І бачили чимало крайнощів, коли стартувала у липні виборча кампанія. І все-одно я не вірив, що вони наважаться НА ЦЕ.   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000714
2602871

3812411
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.