wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Харківська зрада”


Г. Кобильницький

Цікаво, чи колись, у майбутньому, літописці назвуть президента Віктора Януковича „Віктором ІІ Дурним”? За перших 50 днів на посаді голови держави він зробив чимало такого, що дає підстави судити, що така загальна оцінка періоду його правління абсолютно можлива. Я в основному про його нещодавню зустріч з президентом Росії Мєдвєдєвом та підписану там російсько-українську бартерну угоду про обмін газу на Крим...


Що сталося в Харкові? В Харкові ми, тобто Україна, ще на 25 років продовжили право Росії на базування її іржавого Чорноморського Флоту в Севастополі! Ради чого це зроблено? Ради того, щоб найбагатші громадяни України, які є власниками великих заводів на сході нашої країни і які, ці заводи, споживають чимало російського газу, завантажили свої приватні кишені додатковими доларами. Така проста правда.


Формально, ми за цю „зраду” матимемо нижчу ціну на газ, але на житті суспільства це ніяк не позначиться; багаті стануть ще багатшими, а деякі наші політики отримуватимуть солідну зарплату від „Газпрому”, тобто з Росії, а хто платить той і музику замовляє. Отака наша самостійність на майже 20 році з дня розвалу диявольської червоної імперії!

Для України від цієї угоди також не має жодної користи. Користи не має, є натомість глум і дикий регіт світу, який розуміє, що в Україні – вибачте, але так це треба назвати - дебільна влада! Влада, яка ради того, щоб заробити додатковий долар готова шматками продавати свою рідну державу. Де ви ще бачили таку владу? Хіба в Африці у перехідних режимів. Олександр Лукашенка – при політиках з Партії Регіонів, це просто орел, суперінтелектуал політики! Принаймні в частині, яка торкається тої гри, яку він з успіхом для себе та Білорусі веде з Росією.


Влучно вони себе назвали... Партія Регіонів... треба тільки додати: „регіонів морально та інтелектуально відсталих”... сильно відсталих, відсталих так, що такі люди як Янукович в цьому житті уже не зможуть наздогнати втрачене.

Не знаю нащо вся ця авантюра була Росії? Адже, в новій угоді не має пункту про те, що Москва отримає право на осучаснення бойової частини флоту, а відтак, виходить, Росія вирішила, що він, цей Чорноморський Флот, остаточно зігниє у Севастополі і там таки залишиться у вигляді металобрухту (згідно зі старою угодою, підписаною Кучмою, Росія не має права модернізувати Чорноморський Флот, воно так і залишилося в новій угоді).


Не про флот однак ідеться москалям. Насправді, росіяни напевно розуміють, що „харківська зрада” або не буде одобрена українським парламентом, а в кращому випадку „зрада” протримається максімум до року 2015, коли це Україна вибиратиме нового президента. А отже, все-одно флот доведеться виводити з Криму (підписана Кучмою угода втрачає чинність у 2017 році). Тому я думаю, що росіяни і не мали тут іншої мети, як осмішити перед цивілізованим світом „дебільну українську владу”, а заодно і всю Україну. Звісно, вони розуміють, що тим самим, само собою, відпадає питання не лише членства України в НАТО, але також в Європейському Союзі. Харківською зрадою Янукович все це перекрив, закрив, зробив неможливим. Хто хоче мати до діла з політиками такого рівня? З країною такого рівня? Тим більше, що відтепер – хоч і не будуть вголос говорити, то на Заході вважатимуть (і правильно), що Україна знов стала зоною виключного російського впливу. Тому можна констатувати, що тільки тепер закінчилася „помаранчева казка”...

Таким чином для нас зустріч Мєдвєдєва з Януковичем у Харкові, це зрада, а для Росії – велика морально-політична перемога над нами. Взяли на нас реванш за Помаранчеву Революцію, ой узяли!, а на цьому ще не кінець...


Не кінець, бо ради грошей „януки” будуть продавати і інше спільне добро українського народу. Не багато вже лишилося, але ще дещо є. Росіяни наприклад хочуть авіазавод в Харкові, нашу державну телефонну мережу „Укртелеком” тощо. Газової труби уже не хочуть, бо мають „південний”, а скоро будуть мати і „північний потік”, то нащо їм та українська труба. Правда, я б сказав, для морального задоволення мали б таки взяти, адже боролися за неї ще з часів Кучми.

Принизили мою державу, а отже, принизили і мене. Дуже важка це ноша, неприємна, хочеться її скинути разом з Януковичем... Тим більше, що розради ніде шукати.

Ходив на прес-конференцію Віктора Ющенка. Він каже, що це не просто „харківська зрада”, а „військова окупація”. Він каже, що треба всіма силами цьому протиставитися, але, додає, „януки” мають більшість у парламенті, то скорше всього вони зможуть ратифікувати цю зраду. Цілий Ющенко – правильно думає, але нічого не може зробити!


Тобто Ющенко безпорадний. Чи піде у вівторок, 27 квітня, коли Верховна Рада має ратифікувати цей договір, на протестні акції? Сказав: буду там, де вирішуватиметься це питання, доля країни. Чи піде він протестувати разом з Тимошенко? Тут Ющенко задумався. „Як я це людям поясню? – сказав. Що змінилося такого, що сталося, що ми знову разом?” І він правий. Нічого не змінилося. Вся біда в тому, що так звані демократичні сили розсварені, а відтак важко їм буде дати відсіч Москві, яка руками Януковича робить з нас посміховисько світу. Ну, але якби не були розсварені, то й Януковича не було б на Банковій. Це вони, Ющенко з Тимошенко привели це „явлєніє” до влади. Просто волосся дибки стає, коли подумати, який подарунок долі ми „продули” в останніх роках! А якщо „продули”, то так і має бути, тобто гірше має бути. Малороси повилазили з усіх закутків і щирять свої примітивні фізйономії. Подивіться тільки на Табачника, українського міністра освіти, який щодна „вмирає” за Росію...


То так виходить, що зараз вся надія на Тимошенко, що вона знову підніме людей, і вони протиставляться цій зраді. А хто ще може це зробити? Не бачу. Але і з Тимошенко мені якось не по дорозі. Ющенко абсолютно правий, коли каже, що не було б „харківської зради”, якби не газовий договір, який у січні минулого року підписала з Путіном Тимошенко. Цей договір мав такий наслідок, що ми стали платити за російський газ найбільше в Європі, хоча ми найближче Росії, а відтак мали б мати дешевший газ, бо транспортування багато коштує. А чому Тимошенко погодилася на те, щоб ми мали такий дорогий газ? Та мабуть тому, що також отримувала „зарплату” від Газпрому на рахунки в західних банках, чи як? Бо чим іще насправді пояснити таку „добрість” голови українського уряду? Ющенко вважає, що через кабальний договір, який підписала Тимошенко, Україна за рік втрачає 10 мільярдів доларів! Тепер прийшли „януки” і перше, за що взялися, то те, як знизити цю ціну, щоб великі заводи, які належіть членам та симпатикам Партії Регіонів, стали давати більші прибутки. І Росія поставила свої вимоги: Крим, літаки, телефони і що там іще. І вони пішли на це. Ющенко каже, якби не було кабальної угоди, яку підписала Тимошенко, не було б „харківської зради”. І він мабуть правий. Різниця тільки у тому, що Тимошенко – якщо це правда – банально окрадала Україну, а „януки” віддають територію нашої держави. Спільним натомість є те, що всі вони отримували „зарплату” від Путіна. Це просто в голову не заходить!


І що тепер робити? Іти на протестні акції разом з Тимошенко? Боротися таким чином за її „газпромівську зарплату”? Як про це забути і зосередитися на тому, що „януки” почали продавати державу шматками? Насправді зараз саме це головне! І саме з тим треба боротися, забувши про гроші Тимошенко, „януків”, і всіх тих, які напевно, ніколи на нажеруться до схочу тих смердючих грошей. Як це важко, в якій складній ситуації вони поставили українців, всі ці тимошенки, януковичі та ющенкі...

Росія, це диявольська держава! Як СССР. Поки самі не розваляться – ніколи не дадуть нам спокою. А українці ще з часів після Хмельницького навчені брати „легкі” московські гроші. І як дати людині стільки почуття гідности, щоб вона зрозуміла, що гроші, то не все? Що за „легкі” гроші треба платити душею? Як це зробити в умовах, коли Шредер бере, коли константинопільські патріярхи брали, коли десятки, якщо не сотні західних послів у Москві брали? Я не знаю як це зробити. Треба вірити у винятковість своєї нації, але прикладів винятковости так мало?


„Харківською зрадою” президент Янукович раз і назавжди відрізав собі можливість переконати до себе Галичину, позбавив себе шансів на переобрання у 2015 році, а я йому щиро бажаю, щоб він, як президент, не дожив цього 2015 року, щоб його позбавили тієї чести бути президентом України раніше, найкраще завтра, щоб всі зрозуміли, що всьому є своя межа, що повії стоять у своїх місцях, а політики у інших місцях мають стояти.

Росія, це диявольська держава! Як СССР. Жити там – тільки за кару. Символічно мабуть, що на російській землі упав літак з президентом Польщі Лехом Качинським. І зовсім закономірно для цієї держави, що декільком російським опозиціонерам КГБ підсунула красиві повії з якими вони ходили до квартири, де стояли камери КГБ. І тепер увесь світ може в інтернеті дивитися, як шановані російські опозиціонери, надзвичайно інтелігентні, мудрі, як наприклад пан Шендерович, бігають у стані фізичного збудження зовсім голими за якоюсь підсуненою чекістами бабою. Хтось написав, що людина є з принципу грішна, тому придумано правило, що держава підглядає своїх громадян лише з санкції суду. Але не в Росії. Ти не сподобався владі – і тобі влаштують пекло! Залізуть в кожну інтимну дірку твого життя і кинуть це на очі твоєї родини, друзів, врешті - всього світу. Чим не диявольська країна? Дивуюся, що наші політики хочуть там брати гроші. Та вже краще голому жити, ніж узалежнювати себе від диявольщини!


І все-таки цікаво, як літописці колись назвуть президента Януковича: дурником чи зрадником? Я схиляюся до думки, що таки дурником, бо, щоб зрадити, треба мати погляди, а в нього є тільки гроші. Хіба ці погляд?

На світлині Янукович, президент України, який сходив до польського посольства в Києві, щоб залишити свій запис в книзі скорботи з приводу смерти Леха Качинського. Перед ним розклали шпаргалку і він все акуратно переписав до книги скорботи. Невже не можна вивчити на пам’ять двох речень? Це рівень навіть не початкової, а допочаткої школи, так званий нульовий рівень... Це наш президент. Президент України!Г.Кобильницький, Київ, 26.4.2010Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2010-04-26

1046

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
Коментарі:

05.05.2010 год.:11:23
dt

SVOBODU POLITZAKLUCZENYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
 

statystyka
0000830
2602987

3812540
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.