wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Маленький Путін”


Г. Кобильницький

Віктор Янукович не є європейцем, він не має сильної інтелектуальної формації, до того, він у чистому виді, „сирітка по СССР”,тобто ментальний „совок”. Тож нікого не повинно дивувати напевно, що він, як президент України, вирішив діяти дуже просто: наслідувати Владіміра Путіна... бо цей робить, що хоче і росіяни його люблять...


Для нас це дуже погана вістка, оскільки це означає, що в нас стали будувати оцю хвору систему, яку в Росії возніс Путін. Це тупик, це дорога в нікуди, при чому як для Росії, так і для України. Росія Путіна, до речі, зараз важко хвора, що може стати нам в пригоді, а росіяни, можливо, вже незабаром отримають шанс побудувати державу, яка буде другом, а не ворогом для своїх громадян.

За півроку правління Янукович показався нам, як такий собі, малоталановитий епігон Путіна, який будує смішну карикатуру путинівської Росії. Так, карикатуру, оскільки, щоб не казати про Росію, то там, довкола Путіна, чимало інтелігентних людей, а довкола Януковича – один пролетаріят в найгіршому розумінні цього слова. Це за рівнем розвитку, а по звичках – це бандити, які вміють діяти лише урозріз з законом. Логіка їхнього мислення дуже проста: уже чимало років „в тюрмі”, тобто під владою Партії Регіонів, живе Донбас, то чому Донбасом не може стати вся Україна? Вистачить здобути владу, взяти всіх, вибачте на слові, за морду, і „всьо будєт Донбас”. Так, до речі, вони обмальовували стіни у Києві (саме таким гаслом: „всьо будєт Данбас”) і, як вважає „бютівець” Олег Мєдвєдєв, уже вона так і є. Я думаю, що це передчасне судження, все-таки...

„Януковичів” неодмінно надихає те, що „під’яремний донбас” ні разу ще не збунтувався, що люди там, як жертви з вироком, як росіяни власне, байдуже толерують „юродивих” при владі. Невже справді можна таке зробити зі всією Україною! Сумніваюся.

Янукович та його люди бандитами показалися уже на самому початку правління, коли всупереч Конституції, подіставали „голів” (кнопкодавів) з різних парламентських фракцій (кого заманили грішми, кого залякали, хто сам пішов) і возвели таку рябу більшість. Біль у тому, що Конституція не передбачає такого шляху формування більшости, а лише через консолідацію фракцій. А що ти зробиш сильнішому, який має міліцію, армію, гроші, все... неначе чую голос Януковича... Ну, подивимося...

Януковичу, видно сподобався такий „парламентський бандитизм” і він продовжив оце ступання по беззаконню. Незаконно вони потім позбавили мера Черновецького влади в Києві (у місті, яке „донів” ніколи не любило, але тепер змушене підкорятися їм). Далі – за свідченням Юлії Тимошенко, довели до усунення незручних суддів з конституційного суду, осмішивши таким чином зовсім уже наше судочинство (яке було хворим і без „донів”), а тепер це театр маріонеток. Но й знову стали гинути (в Харкові) в підозрілих умовах журналісти (ми ж не можемо нічим особливим відрізнятися від Росії)...

План Януковича простий, як простою є його мова: запровадити зміни у Конституцію таким чином, щоб „дони” закріпилися у владі надовго, при чому має це бути влада президента нічим необмежена, щоб бандитські права запанували в нашій країні у повному вимірі, на повну катушку.

І тут, я сподіваюся, Янукович, який уже півроку іде від однієї бандитської перемоги до наступної, поламає зуби. Принаймні я маю таку надію. А беру її на основі того, що оця „перемога” Януковича вимагатиме згоди понад 300 з 450 депутатів (зміни до основного закону) і навряд, чи депутати, тепер назагал слухняні, погодяться, щоб повністю і без варіянтів відступу, щоб сліпими котенятами сидіти в кишені неграмотного президента. Я дуже сподіваюся, що Янукович не відмовиться від своєї „переможної ходи” і таки спробує переламати через коліно Верховну Раду і депутатам включиться дзвіночок в голові, тобто запрацює інстинкт самовиживання.

До речі, про журналістів... Українська прокуратура неначе закрила горезвісну справу Георгія Гонгадзе, якого, пам’ятаєте, „кучмівські орли” жорстоко убили 10 років тому. Убивала його „рідна” українська міліція: генерал Пукач душив, а трьох молодших чином міліціонерів допомагали. Ці трьох уже сидять в буцегарні (справедливість трішки тоді ожила), ну, а генерала Пукача зловили тільки минулого року, в останні місяці влади Віктора Ющенка.

Так ось на слідстві Пукач заявив, що наказ убити журналіста особисто віддав кучмівський міністр внутрішніх справ, генерал Юрій Кравченко, той самий, який майже відразу після перемоги Помаранчевої Революції, неначе застрелився, неначе його застрелили (офіційно – він застрелився двома пострілами, двома, бо перший виявився не смертельним). У посмертній записці, до речі, Кравченко написав, що він не винен у нічому, а у всьому треба звинувачувати інтригантів з оточення президента Леоніда Кучми. Так він написав.


Ось уривок постанови прокуратури, уривок того унікального документу...

"Пукач О.П., діючи з особистої зацікавленості та кар'єрних спонукань, не бажаючи ускладнювати стосунки з керівником МВС України, а також розраховуючи здобути прихильність Кравченка Ю.Ф. та отримати підвищення по службі і підвищення спеціального звання працівника міліції, погодився виконати наказ Кравченка Ю.Ф., тобто на замовлення вбити Гонгадзе Г.Р."

Пукач на слідстві сказав, що Кравченко наказав убити журналіста прямо в своєму кабінеті... Цьому дивується такий собі Москаль Геннадій, який добре знав Кравченка і працював в „органах” ще в совіцькі часи, а потім при Кучмі і при Ющенку. Москаль сказав нещодавно: завжди, коли Кравченко хотів мені передати щось неофіційне, тобто призначене не для постороннього вуха – ми виходили з кабінету. Тому Москаль не вірить, що такий злочинний наказ міністр Кравченко міг віддати прямо в своєму кабінеті...

Що саме головне, Кравченко не мав мотиву злочину, але такий мотив був у президента Кучми (Гонгадзе писав про нього критичні матеріали) і у нинішнього голови Верховної Ради, Володимира Литвина (у них були проблеми особистого характеру). Як пише українська преса, на допитах Пукач ствердив, що Кучма і Литвин були в курсі подій зв’язаних з трагічною долею журналіста. Тим не менше, українська прокуратура вирішила виключити ці дві особи з кругу підозрілих і єдиним винним (замовником убивства) визнати мертвого ексміністра і таким чином закрити справу найбільш гучного вбивства в дотеперішньому періоді існування самостійної України.


В Києві, звісно, особливо в журналістських колах, нема довіри до прокуратури. Не вірить їй також мама убитого журналіста, пані Леся Гонгадзе, та її адвокат. Адвокат, між іншим, ознайомившись з частиною матеріалу Пукача заявила, що Кучма і Литвин повинні розглядатися як особи, що мали зв’язок з убивством Гонгадзе. Може тому прокуратура змінила своє попереднє рішення і вирішила продовжити розслідування до грудня?

Між нами кажучи, прокуратурі не вірить сам Кучма. Він примудрився прокоментувати цю ситуацію заяивши, що за справою Гонгадзе стоять іноземні спецслужби, а конретно, американське ЦРУ. Красиво цей виступ „двічі другого президента” обговорив у своєму блозі Сергій Лещенко, журналіст Української Правди, яку заснував Гонгадзе. Цитата з Лещенка.

„Цікаво, що зараз відчувають Леонід Кучма і Володимир Литвин? Сьогодні вони в один голос повторюють, що вбивство Гонгадзе – це справа рук якогось закордонного замовника.

Екс-гарант пішов навіть далі та назвав конкретну структуру, яку він підозрює – ЦРУ. Звичайно, валити на кого завгодно – це природна реакція і Кучми, і Литвина. Тільки список відмазок поступово скорочується. Десять років тому розповідали, що Гонгадзе виїхав у Чехію, а таращанське тіло "перезимувало". Потім казали, що його вбили за борги. Потім – що це зробив бандит „Циклоп”. Тепер нова версія відмазки – це справа рук ЦРУ. Для мене загадка, на який рівень інтелекту розрахована ця казка?


Як вони, Кучма та Литвин, собі це уявляють – що, Пукач був завербований американською розвідкою і виконував її вказівки? Чому тоді ЦРУ не викрало Пукача, а кинуло напризволяще в Україні? Може, ЦРУ завербувало Кравченка? Тільки чомусь про американську спецслужбу в його передсмертній записці ані слова – зате прізвище Кучми згадується? Тому, що слова Кучми і Литвина – це слова людей, яких поступово заганяють в глухий кут. Тому щоразу аргументи вони дають дедалі більш абсурдні. Думаю, Кучма з Литвином мають на цьому не зупинятися, а наступною версією повідомити – викрадення Подольського і вбивство Гонгадзе – це справа рук космічних прибульців. І головне, що неможливо заперечити – бо піди спочатку, спіймай це НЛО (космітів), а потім з усією суворістю допитай.

Викрадення Подольського свідчить зовсім про інше – у Кучми і Кравченка існувала система залякування і знищення опозиційних діячів. А нинішнім представникам влади, коли вони отримають незаконний наказ, слід пам'ятати про приклад Кравченка. Коли він давав наказ убити Гонгадзе, то точно не думав, що через чотири з половиною роки сам опиниться на тому світі.” Стільки талановитий журналіст Сергій Лещенко.

Справді, не мають спокою совісти ні Кучма, ні Литвин. Дехто вважає, що підконтрольна „донам” прокуратура спеціально натякнула в своїй постанові про Литвина, щоб той був слухняним до Януковича, бо як ні, то є справа Гонгадзе і Пукач в тюрмі, який не хоче сидіти „за Гонгадзе” довічно, а саме таке покарання йому загрожує.

Так ось, справедливість таки трішки є: всі вбивці Гонгадзе уже за гратами, а щодо замовників, думаю, справа таки не закінчена і ми ще побачимо якесь продовження... Головне, що нема спокою убивцям навіть тут, у нашій, так недосконалій незалежній Україні. І прийде час покари тим, які нині нищать нашу конституцію.

Г.Кобильницький, Київ, 19.09.2010Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2010-11-17

1087

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
Коментарі:

29.11.2010 год.:16:27
Petro

Podobajutsia meni statti p.Kobylnyćkoho. Cikawi,hostri z humorom a takoż powni nadiji.   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
 

statystyka
0000736
2602893

3812438
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.