wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Майдан для Януковича”


Г. Кобильницький

Хоча я в житті бачив види, то все ще натрапляю на ситуації, які мене дивують до глибини душі. Наприклад. Тільки недавно я довідався про те, що молодий Вітя Янукович крав людям шапки не тільки на вулиці. Виявляється, він достатньо вигадлива все-таки людина. І от для того, щоб його злодійське ремесло розвивалося краще, а заодно, щоб зробити його безпечнішим, Янукович придумав, щоб красти людям шапки в міських туалетах... Самі тільки уявіть, людина спустила штани, чи що там, присіла, а тут, ку-ку, зверху Янукович... шапку хап і стільки його бачили...

Тут в Україні ледве чи не всі знають про ті шапки, але от про туалетний епізод в долі майбутнього президента України я не знав і щиро подивувався цьому. Бо це ж треба таке придумати! Це ж треба аж так не поважати іншу людину! Це ж треба аж до такого рівня не мати жодної культури в собі!

А ще має Янукович талант у тому, щоб „організувати” Майдани. Правда, в 2004 році це все-таки Кучма був головним індикатором майданної Помаранчевої Революції, проте, ми пам’ятаємо, спротив людей викликала також задумка нашої влади (і Москви), щоб на місце Кучми сів „зек”. Згодом говорили, що Янук сердився на Кучму через те, що той буцімито відмовився танки пускати на Майдан. З приводу цих чуток він одразу запам’ятався, як політик більш жорсткий, ніж Кучма.

Тому тим більше було цікаво, що зробить „малоросійський губернатор” з новим Майданом, який виріс в центрі Києва 22 листопада, у День Свободи, тобто у день 6 річниці Помаранчевої Революції. Треба відзначити, що уперше після Помаранчевої Революції ми маємо до діла зі справжнім, стихійним, не проплаченим, тобто не організованим політиками Майданом. Його організували за власні гроші і з власної ініціятиви підприємці (представники малого та середнього бізнесу). Вони таким чином спротивилися щойно схваленому Верховною Радою новому податковому кодексу.

Нова влада, маючи обмежені можливості для наповнення бюджету (все вже поприватизували, кредитів набрали без ліку), вирішила ще більше придушити простих людей і з них шкуру дерти, а собі і багатим не відбирати нічого, а навіть навпаки.

Ось вам Янукович придбав гвинтокрила і буде тепер на роботу літати (5 чи 6 хвилин), як про це він уже давно мріяв. Все це, звісно, робиться для простих людей, щоб заторів на вулицях столиці не було! Ви може не повірите, але таке пояснення багатьом нашим людям до вподоби, вони справді вбачають в цьому турботу „першого” про нарід. Мене особисто переконувала у цьому не стара ще жінка і я з дива очі протирав... А поки люди в нас такі, ну, скажемо делікатно, довірливо-наївні, як сподіватися на зміни? А гвинтокрил у Янука, як у „новоруського”, тобто кращий, ніж в сусіда, набагато дорожчий, ніж у Путіна, не кажучи про Обаму. Чи треба переконливішого свідчення, щo ми нужденна країна?

Німецька «Frankfurter Allgemeine» пише, що у Януковича параноя, йому здається, що його хочуть убити. Тому, коли він їде 23 кілометри на роботу, рух на трасі завмирає, все блокують (як за Кучми). Почалися нарікання людей. Тоді віджила стара ідея про гвинтокрила. Власне, їх буде три. Броньовані. Не піддатливі ракетам неначе. Інтернаути відразу стали жартувати, що навіть броньованого гвинтокрила легше збити, ніж влаштувати замах на людину в автомобілі.
Хвилинами мені жаль цього Януковича до розпуки: бідна людина, яку доля винесла на місце, яке йому було немислимим і поки таким залишається. Але видно наш нарід має крізь це пройти, може швидше дозріємо і станемо більш ефективними державотворниками?


Завдяки підприємцям, які заполонили київський Майдан, я довідася, що в світі існує дуже важлива для нас країна. Вгадаєте яка? Це Кіпр! Ось вам агенційне повідомлення: „Підприємці вимагають скасувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна. Про це вони заявили під час мітингу підприємців на Майдані Незалежності в Києві 29 листопада. (...) "Саме завдяки цій угоді, яка була укладена ще за часів УРСР, близько 20 мільярдів доларів щороку недоотримує державний бюджет України, а це майже 10% ВВП і майже половина всіх податкових надходжень за рік", - йдеться у повідомленні. "Це гроші олігархічного капіталу та великого бізнесу, мабуть, доброї половини народних депутатів, що сидять у парламенті, які виводять їх на офшори. Згідно даних Держкомстату, приблизно 90% всіх інвестицій українців за кордон - це Кіпр".” Які інвестори, такі інвестиції, нічого не поробиш.

Так ось, у зв’язку з новим Майданом, мушу сказати, що Янукович мене здивував. А здивував тим, що переламав себе і пішов до мітингуючих „на чай”. Два дні пізніше, якраз у день, коли пишу цей матеріал, Янукович, як і вимагали підприємці, заветував податковий кодекс. Тепер люди на Майдані трохи розгублені, оскільки вето президента, це основна їхня вимога (яку було виконано). З іншого однак боку всі розуміють, що за вікном „не Ющенко”, парламент повністю слухняний і якщо такий буде наказ „губернатора Малоросії”, трьома стами голосів „кнопкодави” подолають президентське вето. Тому підприємці поки не згортають Майдану.

Приємне в цьому всьому те, що Майдан було організовано і доволі успішно, що людям хочеться у ці безнадійні дні боротися за свої права. Подивимося, як ця криміналізована влада, що налаштувалася задушить демократію і, як павук, висосати з людей останні соки, буде давати собі раду.

А щодо золотого тельця, що так заплутав у головах нашим можновладцям і не тільки... Таке враження, що хворобою заражені майже всі.

„Українська Правда” надрукувала репортажик про людину, яка, як про неї розповідає оточення, надзвичай скромна. Ідеться про голову московської православної Церкви митрополита Володимира. Непоситний журналіст Сергій Лещенко дуже здивувався, що „скромний митрополит” їздить на „мерсі” за 1,5 мільйона гривень (це майже 150 тисяч євро). А ще, щоб всі знали, кого саме возить така „ляля”, митрополит поставив собі спецномери з літерами МВ і, звісно, незаконні „мигалки”, щоб, коли поспішає, виганяти з дороги простих смертних. Ну, чим у земному житті він гіршим має бути від Януковича, Азарова...

Виявляється, у Митрополита просто не було виходу, оскільки хтось „мерса” подарував, а дарованому... і взагалі, було б не ввічливо не приймати подарунків. Ну, справді. Проте Патріярх Гузар, коли йому подарували джип „Toyota Prada", то він його продав і купив собі скромнішого "Volkswagenа Sharanа", щоб „не дразнити людей”. Бо й справді, країна надзвичай бідна і „різати” людям очі таким багатством – тут, напевно щось не те. Я б сказав - політикам це непристойно, а про „святих отців” шкода й говорити. Люди, власне, пояснюють собі це дуже просто: всі вони однакові, всі вони заражені мамоною, чи в політиці, чи в Церкві...

Лещенко пише, що справа слідкування за поведінкою „всечесніших отців” може бути небезпечною для журналіста. Навіть дуже небезпечною. І дає приклад свого колеги з Росії, з Пскова. Журналіст написав про місцевих монахинь, які, на його думку займалися рейдерством („рейдерство”, це недружнє, поза межами дії цивільного законодавства, спрямоване проти волі власника, захоплення чужого майна на користь іншої особи, встановлення над майном повного контролю нового власника в юридичному й фізичному розумінні з використанням корумпованості чиновників та (або) із застосуванням сили.). Мабуть журналіст помилився таки в своїх судженнях, оскільки викликав страшну, ну просто страшну лють. Рішенням єпархії цього християнина було відлучено від Церкви...

Мотивація. „У зв’язку з безнастанними обурливими наклепами та сатанинською брехнею на адресу монахинь Спасо-Єлєазаровського монастиря і, зокрема, на адресу ігуменії Єлисавети (Бєляєвой) автор статті „Осинове гніздо” в газеті „Псковской рубєж” і в газеті „Правда” за правилами Святої православної церкви та святих отців... рішенням єпархіяльної ради Демєнтєв Олег Владіміровіч відлучається від православної церковної спільноти і піддається анафемі-прокляттю.” Ось як!

Держава має тюрми, а Церква має прокляття... Не скажу, звучить серйозно, дуже серйозно... Щоб Церква людину проклинала, це якось, ну, дивно навіть звучить така думка. Мазепу, розумію, але журналіста, який може помилився... а може й ні...

Пєтя Сіманєнко, наш перший комуніст вирішив, що довше нема потреби „бідного дурака валяти” і доказав всім, що в нього дуже багато грошей, що він не гірший представник цієї хворої частини суспільства. Цей комуніст нещодавно покинув жінку, взяв молодшу і купив собі розкішний дім під Києвом. Одна лиш земля, де стоїть палац „предствника мас” коштує один мільйон американських доларів. Цікаво як він тепер до людей звертатиметься? В протилежности до вищезгаданих осіб, Симоненко дотепер на людях тримав себе скромно, а навіть убого... щоб не кололо, але як довго можна ховати те, що все-одно є...

Комуністична Партія має звісно різні бізнеси, але найбільш відомий, це працювати у Верховній Раді „повіями”. Так, так, вони просто продають за гроші свої голоси під час голосувань, як правило продають Партії Регіонів. Парламент, як базар. Щоб тільки на наступних виборах довірливий пролетаріят дав достатню підтримку, а то сутужно буде Симоненку втримати таку дорогу нерухомість.

Американська дипломатична пошта... Скандал світового масштабу. Люди можуть читати в інтернеті те, про ща таємно дописували американські дипломати в усьому світі і передавали до Вашингтону.

Той напрямок, у якому іде поступ світу, передбачає, що все важче буде втримати будь-які таємниці. За нами сьогодні слідкують на вулицях міст, в крамницях, на летовищах (всюди відеокамери), приховані камери бувають будь-де – всюди там, де комусь хочеться їх поставити (бо маленькі і все просто робиться). Мобільний телефон, поки увімкнений, запросто може служити за „жучка”, тобто за мікрофон для підслуховування. До того масова комп’ютеризація, розвиток інтернету, інформації що блискавкою можуть розноситися по світу, все це спричинює, що інтимність все складніше утримати в інтимности, а таємницю в таємниці.

Пошта ще не вся оприлюднена. Про Україну поки мало. Окрім жінки, яка є медсестрою диктатора Лівії Муаммара Каддафі (багато-хто думає, що й коханкою, хоча вона рішуче цьому заперечує, вона каже: „я просто добра медсестра і тому він мене тримає при собі”.) Моя київська знайома прокоментувала це по-своєму: „українки, сильні особистості, вони вже давно знайшли свою нішу в Європі, в світі. Працюють медсестрами, доглядають дітей, хворих і перестарілих і чого тільки не роблять. І їх цінують, і їх радо приймають на роботу. А де наші чоловіки? Нема їх! Не знає наших чоловіків Європа. З двох причин: нема мізків (нічого в голові) і п’ють забато”. Отака різка оцінка. Нехай вона залишається на совісти моєї знайомої, хоча, справді, українських чоловіків, окрім Шевченка, братів Кличків, Андрія Жолдака то й не чутно в тих „європах”. До речі, цей останній (Жолдак) сказав нещодавно таку фразу, яку процитую і залишу на розсуд читачів: „Якщо уявити, що Україна - це великий театр, всі президенти країни, які міняються в театрі країни, якщо згадати, що до Кравчука був ще Щербицький, тобто практично всі вони - ілюстрація до теорії невдах.
Це говорить, що країна хвора. Вихід один - тотальні, різкі реформи в усіх напрямках. Політичні реформи, економічні і культурні. Якщо Україна має таку державу, такий уряд, такі дороги, такі унітази і таку ковбасу, ті, хто живуть в цій країні, які називаються українцями, росіянами, євреями і дозволяють невдахам бути на чолі країни - це недорозвинуті для мене люди.
Якщо ми не можемо за 20 років побудувати, як литовці, латиші, естонці, румуни, які були просто в дупі, хоч більш менш економічно розвинуту і чесну країну, то хто ми такі?”. Додам, що Жолдак працює в західній Європі. Виїхав з Харкова через непорозуміння з місцевою владою.
Американська дипломатична пошта... Про Росію там багато. Путіна американські дипломати називають (alfa-dog) паханом (провідник банди), а Мєдвєдєва слабим політиком. Росіян американська пошта напевно розчаровує тим, що там ніде нема навіть натяку на те, що США хотілиби завоювати Росію (росіяни ж постійно про це мову ведуть і пишаються тим). З пошти виникає, що Росія в основному важлива для Вашигнтону як країна, яку треба стримувати, щоб не продавала зброї де цього не треба американцям, наприклад Ірану.

Ну, а наша нова надія, підприємці, поки мерзнуть на Майдані, бо до Києва прийшли морози.

Г.Кобильницький, Київ, 30.11.2010 р.Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2010-12-12

1361

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
Коментарі:

14.12.2010 год.:15:53
Петро

Всіх вітаю!!!   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
 

statystyka
0000024
2602181

3811402
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.