wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Прорив з-за ґрат”


Г. Кобильницький

„Юлія Тимошенко повинна сидіти і далі. Повинна сидіти за це, що вона зробила Ющенкові!” Ці слова я почув від знайомого. І трохи здивувався…
Він був сказав це саме в розгар протимошенківської кампанії у світі (в Євросоюзі та США, а навіть в Росії); це він сказав у час, коли дуже багато людей щиро співчувають долі ув’язненої. Співчувають, бо 20 днів голодувала, бо в буцегарні постійно стежать за нею всякі електронні та біологічні пристрої, бо хвора, несправедливо засуджена; співчувають, бо якийсь хам безпросвітній посмів її, тендітну жінку, побити, коли не хотіла їхати в лікарню. Причин, щоб солідаризуватися з нею дуже багато і вони назагал спрацьовують на нормальне людське серце.

Ось піднеслася Європа. Грозилася навіть бойкот футбольному чемпіонатові влаштувати (врешті-решт політики відмовилися від цієї несправедливої ідеї). Самміт європрезидентів в Криму зірвався, оскільки більшість запрошених не бажала зустрічатися з одіозним Януковичем. Так само регулярно чути застережливий тон з Вашингтону. Врешті преса, радіо, телебачення – все, аж гуде! З періоду Помаранчевої Революції світ ніколи не приділяв стільки уваги Україні? Кому це завдячуємо? Юлії Тимошенко! Її неймовірному талантові, талантові політичному і... акторському.

Я не погодився зі своїм знайомим. Вважаю, що Тимошенко треба підтримувати з усіх сил. І не ідеться тут про симпатії чи антипатії до неї, ідеться про поставу патріота українського, ідеться про те, що кожна влада, щоб могла бути здоровою, мусить мати сильну опозицію, опозицію, яка щодня дивитиметься їй уважно на руки. Тому Юлію Володимірівну треба, направду треба підтримати, тим більше, що на даний момент, крім неї, «янукам» ніхто не страшний.

Тимчасом влада поводиться так, неначе не розуміє, що можуть бути ще гірші наслідки. Ось вже західна преса стала цікавитися статками Януковича, його закордонними банківськими рахунками, західних журналістів бачать поблизу Межигір’я, вони нишпорять, хочуть знати правду. Межигір’я – це символ «монархії Януковича», це символ корупції, браку смаку і браку відчування пропорцій. Межигір’я, державну дачу, як всі пишуть, Янукович просто украв для себе. Прийде час і украдене доведеться віддати. Запевнює у цьому Арсеній Яценюк, який перейшов до табору противників «біло-голубого режиму». "Перше, що зробить новий демократичний парламент – ми ліквідуємо монархію Януковича", - обіцяє Яценюк, який явно націлився уже на президентське крісло. Проте захитати «режимом» можна буде уже в жовтні, після парламентських виборів, якщо опозиції вистачить розуму, щоб триматися разом.

Я розумію мого знайомого: адже тільки тепер, на тлі бездарної, жахливо корумпованої влади добре видно, який шанс ми упустили. Логіка мого знайомого проста: це вона почала «копати» під Ющенком, а отже – це вона почала «велику сварку», а відтак – її вина найбільша. Тільки тепер добре видно, що якби не чвари «помаранчевих», Україна могла б бути зовсім в іншому місці свого розвитку, а мешканці України не мучилися б настирливою думкою: куди емігрувати? І саме головне, не було б всіх тих заперечувань Голодомору, табачників, які прагнуть виростити покоління манкуртів, не було б багатьох інших прикрих для нації та держави моментів.

Я вірю однак, що «януковичі» для чогось потрібні Україні. Може в цьому нинішньому нашому приниженні ми зрозуміємо, що саме в житті цінне, де здорове, а де хворе? Може нарешті перестанемо продавати свої голоси на виборах?

Тимчасом вільний від усяких цензур інтернет аж кишить від насмішок над нашою владою. Віталій Портніков якось спробував відповісти на запитання, для чого запхали за ґрати Юлію Володимирівну. І він, талановий журналіст, не знайшов іншої відповіді, окрім слова «бездумність»; так захотілося Януковичу - то зробили. А чому захотілося? А хто його знає! Просто, захотілося і все.
В подібному тоні висловився письменник Юрій Андрухович.
“Усі ми добре розуміємо значення слова "азаровщина" в його підприємницькому сенсі – щось на зразок "души і відбирай!". Але є, виявляється, й філологічний сенс цього ж таки слова. Згідно з розповідями київських знайомих, за роки свого переможного прем'єрства Микола Янович змінив уже шостого (коли не сьомого) вчителя української мови. Тобто вони втікають від нього, вчителі. Не зважаючи на всі їхні зусилля, а також довголітньо випробувані практики – пацієнт навчанню не піддається. Тож вони, вчителі Миколи Яновича, один за одним безсило опускають руки і, давши розписку про публічне нерозголошення свого проваленого завдання, звільняються. Тому філологічний вимір поняття "азаровщина" - це запущена, на межі з розумовою відсталістю, нездатність представників теперішньої української влади опанувати свою службову (вона ж – державна) мову. Тобто всі без винятку приголомшливі "успіхи" наших сьогоднішніх державних керманичів можна пояснити передусім їхнім жалюгідно низеньким IQ, що, зокрема, виявляє себе в мовній олігофренії.”

З Азаровим щось справді не те. Пам’ятаю, ще Кучма (президент) заставляв його вивчити українську і обіцював, що скоро ми почуємо...

Г.КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2012-05-30

1158

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
 

statystyka
0001107
2602144

3811358
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.