wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Янукович об’єднує українців”


Г. Кобильницький

Ну й повернуло... „Спеціалісти” від розділювання українців стали їх об’єднувати! Не нарошне, а випадково, в ході непродуманої роботи. Головно за справою того, що мешканці Донбасу дуже розчаровані політикою президента Віктора Януковича та його уряду. Тяжка тюремна доля Юлії Тимошенко, звісно, їх не турбує, а лише те, що очікуваного покращення життя не відбулося. Мешканці сходу України вкрай прикро здивовані політикою свого колишнього улюбленця.

Якщо вірити опитуванням, то на парламентських виборах в жовтні Партію Регіонів має чекати болюча поразка. Ось-бо «Батьківщина» уже майже зрівнялася у рейтингах з партією Януковича (приблизно на рівні 27 відсотків), а там ще «Удар» Кличка став рости і дотягнувся до 10 відсотків. Подивимося, як «регіонали» будуть викручуватися з цієї все складнішої для них ситуації?

Не знати ще також в яку сторону спрацює найновіший прийом Партії Регіонів, тобто законопроект про мови, який має зміцнити російську за рахунок і без того кволенької української. Законопроект успішно пройшов перше читання у Верховній Раді і у випадку ухвалення має добавити «регіоналам» прихильників. Але, схоже, на сході нашої батьківщини нарешті зрозуміли, що все це лише виборчі технології. В інтернеті появляються тексти росіян (громадян України), які обурені політикою Януковича і кажуть, що російська мова не потребує захисту, оскільки в Україні хто як хоче, так і говорить.

Французька газета «Ліберасьйон» пише: новий стадіон в Донецьку, то замало, щоб зупинити деградацію міста. А далі наводить слова Едуарда Капустіна, мешканця міста: «Я радів, коли мужик з Донбасу, наш мужик, став президентом. Ми гадали, що він покращить наше життя, проте нині мої надії мертві». А Володимир Деркач, колега Капустіна, додає: «Через таку а не іншу політику Януковича, нині українці від сходу до заходу об’єднуються». Дадом від себе: об’єднуються в оцінці влади Януковича, проте це не означає, що розчарований електорат виступить проти нього одним фронтом. Як писав уже ХГ, прибиті політикою «Янука» мешканці Донбасу, як правило, не йдуть до «Батьківщини», чи Кличка, а, переважно, до... комуністів. Проте, все-одно, для Партії Регіонів це втрата. Підозрюю, що осінню їм буде дуже не просто, бо ж «купити» голосів теж можна лише в обмеженому масштабі.

І ще в темі. Колишній голова сільської ради в Ковалівці, на Полтавщині. Він голова місцевої «Свободи», Юрій Бублик. «Газеті по-українськи» розповів, що на згадку про Януковича люди плюють. А далі пояснив, що в Україні нема вже що продавати (себто владі немає з чого взяти легкі гроші, бо «прихватизація» державного майна фактично завершена), тому «регіонали» задумали продавати землю, а тоді гиць «на офшори», себто за кордон. Його запитали далі, як змінилося життя за Януковича. «Люди стали бідніші. Занепад села розпочався ще з Кучми. Розпаювання провели без мізків — колгоспи розвалили, а натомість нічого не створили. Партія регіонів — то окупаційна адміністрація Кремля. Їм українського нічого не треба. Перше завдання "Регіонів"— знищити село, вивільнити чорноземи, продати їх і втекти за кордон. Про Януковича кажуть одні матюки. Дратують дорогі годинники, машини, літаки. Чи є революційні настрої у суспільстві? Приходять буває, кажуть: "Васильович, коли з вилами йдемо на Київ? Гукай!". Але я намагаюся такі апетити стримувати. То крайній шлях — шлях крові.»

Тимчасом Євросоюз, який збирався проголошувати бойкот Євро 2012 через долю Тимошенко, увійшов тишком-нишком в діялог з Януковичем. До Києва їздять емісари Брюсселя, які намагаються зрозуміти ситуацію і знайти вихід з цього тупика. Янукович радо з ними зустрічається і пояснює, що Тимошенко здійснила злочин, оскільки підписала договір унаслідок якого Україна платить за газ більше, ніж, для приміру, Польща, яка територіяльно дальше від російських газових родовищ. З того, що мені відомо, ці аргументи розглядаються як достатньо логічні. Інша справа, що для ЄС Тимошенко і надалі людина запроторена за ґрати з політичних міркувань, тому діялог складний, проте добре, що він є.

Ось так, бачите, ми визріваємо до нової України. Власне, вона міняється, тільки, як я писав уже, дуже помаленьку, дуже, а у нас тільки одне життя, тому хочеться вже пошвидше побачити Україну з розгорнутими крилами. А поки що вони надалі підв’язані обставинами, нашими комплексами винесенеми із століть панування окупантів. Проте, якщо дивитися з відстані, ми ростемо, визріваємо до нової якости. Євро 2012, я переконаний, буде мати виключно благородний вплив на цей процес. Євро показує українцям, що люди з країн ЄС їм зрозумілі, а гості, у свою чергу, бачать, що Україна нормальна, європейська країна, хоч і з особливими проблемами. Справді, якщо подивитися загально, то в нас найбільш не європейська влада зі своїм набором бандитсько-азіятських методів поведінки.

Г.КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2012-06-26

1160

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
 

statystyka
0000739
2602896

3812441
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.