wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Кнопкодави та тушки”


Г. Кобильницький

В Україні стартувала кампанія перед парламентськими виборами, що мають відбутися в останні дні жовтня. Теоретично є шанс на те, що «Партія Регіонів» втратить більшість і Віктор Федорович залишиться без контролю за парламентом, а відтак не матиме власного уряду. На практиці мало хто вірить в такий сценарій, оскільки «Партія Регіонів» правдою і неправдою вміла дотепер виходити навіть з більш скрутних ситуацій.

Кажу, що теоретично є такий шанс на основі останніх опитувань, за якими «БЮТ» (ще називають об’єднаною опозицією, бо туди Яценюк та інші примкнули) переконливо перегнав «регіоналів» (25% до 20%). Мало того, «УДАР» Віталія Кличка, потенційний союзник «БЮТу», може набрати 11%. Далі «Україна-Вперед» Наталії Королевської, до якої приєднався відомий футболіст-пенсіонер Андрій Шевченко (4.4%), і ще є загадкова, нібито націоналістична, право-радикальна «Свобода», яка теж може набрати 4.4%. Все це потенційні конкуренти «Партії Регіонів». На боці Януковича залишаються комуністи, яких рейтинг зріс аж до майже 10% (туди ідуть розчаровані Януковичем східні українці, хоча незрозуміло навіщо, оскільки комуністи - це союзники нинішнього президента України).

Це щодо теорії. На практиці, скоріш за все, «регіоналам» вдасться зберегти контроль за Верховною Радою. Так може статися завдяки фальсифікації результату виборів та... зрадливості, притаманної багатьом українцям (ця зрадливість живиться – так думаю - потужним бажанням бути завжди з сильнішим, такі українці в період СССР йшли у НКВД, в партію тощо).

«Тушка»

Вже давно у нашому лексиконі появилося слово «тушка». Воно утворене від зрозумілого слова «туша», це, як знаємо, тваринка, обдерта зі шкіри, а те, що лишилося, називається «туша». Пестливо «тушками» обзивають депутатів Верховної Ради, які перемогли на виборах як представники, скажімо «БЮТу», а після виборів зрадили і пішли до провладної «Партії Регіонів». «Тушок» найбільше дотепер було саме в «БЮТі» Юлії Тимошенко та «Нашій Україні» Віктора Ющенка. Якби не «тушки» «Партії Регіонів» було б набагато складніше керувати Україною в стилі «по-бандитськи». На жаль, така правда...

А ще страшніша правда полягає у тому, що в списку опозиційних кандидатів у депутати, який підготували вже з думкою про парламентські вибори 2012, теж чимало потенційних тушок, так принаймні вважає низка політологів. Це означає, що ці люди, перемігши на виборах, потім підуть від опозиції до влади. Відзначу, що одна з найбільш популярних в Україні «тушок» називається Богдан Губський (колишній соратник Юлії Тимошенко). На стіні сорому я б, однак, повісив всі світлини цих безпринципних людей.

«Кнопкодави»

Ну, а далі, ще гірше. Бо «тушка», все-таки, можливо, не найстрашніше явище – є ще «кнопкодави». Що воно таке? «Кнопкодав», це фактично робот, не біологічне сотворіння, тобто біологічне, але без мізків. Завдання «кнопкодава» сидіти в залі Верховної Ради, псувати повітря і тупо тиснути кнопку для голосування (свою та відсутніх на засіданні колег). «Кнопкодавів» дуже багато, це більша половина Верховної Ради. Чому вони такі трагічні для мене? Ну, тому, що це роботи, люди, які формально не думають, не осмислюють того, за що чи проти чого голосують, а лиш механічно, за наказом «пахана» натискають на кнопку. Така у нас Верховна Рада, сповнена істот, які не мають крихти пошани до себе. То як можна очікувати, що вони будуть шанувати інших, свою державу та народ?

Про майбутнє

І все-таки нова Верховна Рада може трохи відрізнятися від нинішньої. Дуже цікаво, як запрезентує себе «УДАР» Віталія Кличка, нашого найбільш відомого у світі спортсмена. Не маю сумніву, що «УДАР» увійде до нової Верховної Ради. До речі, Кличко у свій список кандидатів набрав чимало колишніх соратників Віктора Ющенка. Мені цікаво також, що вийде з дуету Андрія Шевченка з Королевською. 2004 року він підтримав Віктора Януковича. Кажуть, він фартовий в політиці. Як українця, звісно, болить мене те, що він не вважає за потрібне розмовляти українською, тому «чеше» російською і дітей так навчає. Такий собі, в цьому сенсі, «антишевченко». Інтригує мене «Свобода» Тягнибока. Вони теж можуть увійти до нового парламенту. Чи підтвердяться побоювання, що «Свобода» з самого початку знаходиться під фінансовим впливом «регіоналів», чи виявиться, що всі їхні депутати стануть «тушками»? Ющенко, до речі, теж іде на вибори, обіцяє перемогу, але поки в опитуваннях має 1%, а треба 4. Дивовижний, вкрай суперечливий життєвий шлях цього талановитого політика...Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2012-08-19

1268

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000753
2602910

3812456
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.