wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Камо Грядеши, Україно? nr 198”


Г. Кобильницький

Де наш Патріархат?
Вмикаю телевізор і бачу заголовок неначе з фільму жанру фантастика: «Хмара метеоритів упала на центральну Росію! Паніка в Челябінську!». Хтось написав в інтернеті: «Жалко, що не на Кремль! Може б так помолитися в цій справі?». Написав росіянин, не наш, зазначу. Що можна сказати? Вирішити проблему «путинізму» шляхом метеоритного бомбардування з доручення Всевишнього, це напевно було б надто просто. Треба ж людям працювать в цьому напрямку. В цьому сенсі Бог росіянам постійно дає нові можливості, проте переважна більшість людей досі живе в «імперських координатах» не маючи сили (чи потреби) вичавити з себе «царського раба». А втім, «бамбйожка» на Уралі зайвий раз показала, наскільки ми крихітні, незахищені і нескромні. Звідки воно прилетіло? З космосу. Хтось знав про це? Ні! Прилетіло й упало... Ось все наше знання.

Папа
Прощаємось з Бенедиктом XVI. Приємне в цьому тільки одне – це не останнє прощання з цією гарною людиною. Він має закритися в монастирі, закритися від світу, від нас. Буде молитися, мабуть писати. Так приватно, можу йому поставити тільки один закид, він такий самий, як й у випадку з Іваном Павлом ІІ: ДЕ НАШ ПАТРІАРХАТ? Парадоксально, але відчуваю, що тепер, після тих всіх потрясінь у Ватикані, досягнення цієї мети наблизилося.

Янукович
Інтернет жартує з нашого президента: «коли Янукович довідався, що Папа добровільно відмовився від престолу – упав в обморок!». Звісно, добровільно відмовитися від влади, це для членів «свічника» щось з-поза сфери розуміння.

Президент України заявив, що наша стратегічна мета цього року, це заключити договір про асоціяцію з Євросоюзом. За офіційним графіком це могло б статися до осені, а якщо не станеться, то питання буде відкладено на невизначений час. Себто, або цього року, або, може й ніколи. Чимало оглядачів в Києві не вірить у щирість намірів Януковича. На їхню думку, це така гра: коли Янукович хоче полякати Захід, каже, що треба нам наближуватись до Митного Союзу, тобто до Росії, а коли хоче полякати Кремль, тоді розповідає, що нам тільки Європа світить і нічого більше. Тобто стан розкарячки нашої влади продовжується.

Нещирість намірів Януковича та команди проявляє себе зокрема у тому, що вони почали новий судовий процес проти Ю. Тимошенко саме тоді, коли треба було пройти останній раунд переговорів з ЄС щодо асоціяції та зони вільної торгівлі. Там, в Брюсселі твердо вважають, що наша влада переслідує Ю. Тимошенко з політичних причин, тому започаткувати нову хвилю судочинства проти неї напередодні так важливої події не може на Заході оцінюватися інакше, як явне небажання Києва іти на зближення з західними структурами. Хочу відразу сказати, що у випадку, якщо Янукович профукає все це – прощення йому не буде, адже для нас це справа історичного значення (місток прокладали ще «помаранчеві революціонери»).

Кремль
Москалі, звісно, до нудоти про своє: прагнуть нас мати знову в кишені. Садисти-мазохісти! Пропонують не тільки Митний Союз, але давлять он вже кілька тижнів більш конкретно: вимагають 7 мільярдів доларів за газ, якого Україна минулого року не взяла. Тобто Кремль іде як вал кількома напрямками: політичним шантажом, економічним давленням тощо. І коли ж вони зрозуміють, що ми для них завеликі, щоб ковтнути!? А мали б, як мінімум, зрозуміти відразу після війни, коли диявольські сталіністи констатували, що володіють надто слабкою транспортною інфраструктурою, щоб всіх українців вивезти в Сибір.

Кличко
Віталій Кличко гарно показав себе в парламенті, вміло організувавши акцію блокування роботи законодавчого органу до часу, поки Партія Регіонів не погодиться, щоб депутати голосували особисто, а не, як дотепер, передаючи свої картки (для голосування) «кнопкодавам». Раніше Блоку Юлії Тимошенко якось ніколи не вдавалося ефективно організувати подібні акції («регіонали», як правило, грубою силою їх виштовхували і справу закривали), а тут такий успіх. Був вже момент, коли провладні сили заговорили про компроміс, проте потім полізли назад.
Партії Регіонів, ясна річ, це не на руку, оскільки в неї фактично немає більшости у Верховній Раді. Запровадження такого правила означало б «воєнну» мобілізацію в рядах «регіоналів» перед кожним голосуванням, а це складно робити тривалий час.

Для «ХГ», Г.Кобильницький – 15.02.2013Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2013-05-22

793

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000846
2603003

3812557
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.