wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Все більш схожий на Сталіна”


Г. Кобильницький

Все більш схожий на Сталіна
Ніхто не знає, як довго правитиме Росією Владімір Путін. Для росіян краще було б, щоб не дуже довго, оскільки темп, з яким він стає все більше схожим на душогуба Сталіна, справді вражає. Це я пишу у зв’язку з кончиною аморального російського мільярдера Баріса Бєрєзовського. «Хлопець» накрав грошиків в 1990-их, зробив кар’єру політичну, при чому настільки блискучу, що певний час фактично керував Росією (з-за спини хворого Баріса Єльцина). Бєрєзовського знайшли повішеним у ванній кімнаті в його білялондонському будиночку. Поліція не виявила слідів, які вказували б, що хто-небудь допомагав Барісу Абрамовічу накладати петлю на шию. Виходить – самогубство.

Бєрєзовського убили?
Друзі Бєрєзовського не вірять в руконакладання. Кажуть, він надто любив гарне життя, щоб отак піти на суд Божий у віці 67 років. Любив гроші і дівчаток. Ні одного, ні другого йому не бракувало. Відтак не дивно, що думки багатьох кружляють біля версії, що це «довга рука Кремля» допомогла Бєрєзовському піти з життя (його вважали ворогом номер один Путіна, схоже Путін був такої ж думки).

Москва має довготривалі традиції у підступному вирізуванні з життя своїх опонентів будь-де у світі. В цьому сенсі нинішні часи дуже зручні, тому що люди придумали безліч способів безслідного убивання. От, для прикладу, відправили лист, ти його відкриваєш і тоді зупиняється серце. І ніяких слідів насильства! Душогубам нині дуже легко працювати і можуть використовувати масу способів для пересаджування людей на той світ.

Ми не маємо доказів на те, що колишнього російського олігарха убили. Тільки так думаємо. А думаємо зокрема тому, що він у списку багатьох опонентів Путіна, які дивним чином залишили цей світ. Я не знаю, чи у ванній кімнаті Бєрєзовського був туалет, згадуються однак слова Путіна про те, що опонентів знаходитиме і нищитиме навіть в туалетах...

Помер «винахідник» Путіна
Парадокс з життям Бєрєзовського полягає у тому, що це він «винайшов» Путіна на заміну Єльцину. Це він організував потужну медійну кампанію (можливо з висаджуванням будинків в Москві разом з мешканцями), щоб нікому не відомого чекіста Владіміра Путіна з першого старту люди обрали новим президентом Росії. Ну й тепер колесо цієї історії наближається до фіналу.

Коли піде Путін?
Російський опозиційний політик Баріс Нємцов порахував, що Путін буде на троні десь до року 2024 року. Це, він наголошує, крайня з усіх можливих дат, тобто довше цього терміну він точно не втримається. Звісно, можливо він піде раніше, історія життя показує, що воно любить несподіванки.

Оскільки Росія для нас – ворог номер один, який готовий в любий момент ковтнути рештки українців, що вижили в людиноненависницький період СССР (не плутайте українців з хохлами), то, коли спитати моєї думки - нехай Путін сидить в Кремлі якнайдовше, бо це краще для нас. Адже важко навіть уявити гіршого правителя Росії, правителя, який системною робою, день за днем, година за годиною, веде Росію до катастрофи. А він й справді може раніше ковиркнутися, оскільки правду каже Нємцов, що в Росії наростає відчуття загальної втоми від Путіна, що російські патріоти (нормальні росіяни, вони наші брати), утверджують себе в переконанні, що Путін прямим маршрутом тягне Росію в провалля, а себе до списку проклятих людей в історії людства. «Держава, побудована на невгасаючій ніколи брехні, обмані, злодійстві, цинізмі, жорстокості та експорті сировини довго не потягне», пише Нємцов.

Звісно, ми зацікалені, з одного боку, в розвалі Росії (хоча й не ясно, чим це для нас закінчиться), бо не можна інакше ставитися до сусіда, який тільки й про те думає, як тобі ножа запхати в серце. Це природня реакція, ми хочемо позбутися любим способом невгамовного супостата. З другого боку – ми зацікавлені в дружньому процвітанні з нормальною Росією, тільки коли така Росія появиться?

Що можна побудувати на брехні, жорстокості та цинізмі? Бєрєзовський вже знає. І ми частково. На наших очах закінчується історія, якій на початку 2000 року своїм хитро-мудрим планом дав старт Баріс Бєрєзовський. Він уже мертвий, скоро побачимо, чим ця історія закінчиться для Путіна та Росії.

Г. КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2013-05-29

971

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000715
2602872

3812412
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.