wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Янукович вибрав Європу”


Г. Кобильницький

Янукович вибрав Європу
Звільнення з-під варти Юрія Луценка, ймовірно, відкриває президенту Віктору Януковичу шлях до підписання угоди з Брюсселем про асоційоване членство України в ЄС. Ця історична подія запланована на осінь цього року. Правда, щоб мати упевненість в її неминучості на волю треба було б Януковичу відпустити також Юлію Тимошенко, проте, скоріш за все, поки цього не чекайте.


В цілому, це дошкульна поразка Росії, яка он вже скільки років всіляко намагається «загнати» Україну в т.зв. Митний Союз. Янукович має отже шанс – попри масу негативу – залишити за собою позитивний слід, який йому надовго запам’ятають. Тому, що «помаранчеві» почали процес перемовин про інтеграцію України до західних структур, а осінню, ймовірно, Янукович своїм підписом вперше надасть цьому процесу конкретного виміру.

Схоже, багатолітній процес роздирання України між Сходом та Заходом наближається до зламного моменту. Звісно, навіть якщо Україна незабаром стане асоційованим членом ЄС і матиме з країнами-членами зону вільної торгівлі, це ще не буде ця мить, коли можна буде сказати: слава Богу – всьо, приїхали! Путінівська Росія, поки вона буде «жити», докінця буде намагатися не відпустити Україну з зони своїх особливих інтересів. Це однак інше питання, нині основне є те, що керівництво України нарешті здійснило вибір поміж, так скажемо, пропозицією Москви і пропозицією Брюсселя.

Допомогла Росія
Характерно, що Віктор Янукович підписав указ про помилування Юрія Луценка відразу після рішення Владіміра Путіна про будівництво ще одного газопроводу в обхід України. На цей раз, додатково, Путін намітив посварити Україну з Польщею, оскільки новий газопровід має пролягати від Білорусі до Словаччини (через територію Польщі). Його будівництво дозволило б ще більше обмежити кількість газу, який Росія експортує в західному напрямку територією України. Польща поки не прийняла в цій справі рішення.

Путін безумовно перебільшив з актами принижування Януковича! Таке рішення навіть для нього (Януковича) стало образливим. Адже виходить так, що Кремль не тільки не збирається зменшувати ціну на газ для Києва (за що Янукович бореться уже три роки без найменшого успіху), але на додачу хоче позбавити його решток заробітку від транзиту російського газу територією України. Янукович міг зробити так, як його білоруський сусід, тобто віддати росіянам транзитну трубу і був би спокій з обхідними газопроводами, тоді може й російський газ став би дешевшим, але водночас була б це повна капітуляція перед Путіном, а лежачого легше бити...

Янукович довго думав, все виглядав дружнього сигналу з Москви, не дочекавшись і вкотре вдарений росіянами прямо в обличчя, вирішив іти іншим шляхом, тобто поступово наближувати Україну до західного світу, туди, де наше історичне місце. Думаю, через певний час росіяни зрозуміють, що повелися з Україною дуже невторопно і будуть жаліти своїх рішень. Хворобливе, хвилинне задоволення Путіна від чергового приниження «хохлів» через певний час обернеться йому незапланованим розвитком ситуації.

Тимошенко
Чи Юлія Тимошенко, слідом за Луценком, також незабаром опиниться на волі? Радше ні. Треба мати надію, що Західна Європа визнає звільнення з-під варти Луценка достатньо сильним сигналом про зміну пріоритетів в офіційній політиці Києва і не заблокує наміченої для підписання угоди.

Внутрішньополітична ситуація президента Януковича все більше ускладнюється. Щораз хмарнішими виглядають перспективи його переобрання в 2015 році. В оточенні Януковича очевидно перемагає думка, що політично активна Тимошенко перекриє будь-які шанси Януковича залишитися президентом на наступний 5-літній термін, тому, принаймні до найближчих президентських виборів, будуть утримувати її за ґратами (скоріше за все).

Для «ХГ» Г.КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2013-05-31

1164

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000495
2719834

3959823
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
© 2002 - 2019 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.