wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Єврей полякам”


Г. Кобильницький

Пропливло зовсім небагато часу з хвилини, коли польський парламент звинуватив українців у звірствах на Волині, а про свої звірства змовчав, прикриваючи свій сором плахтиною з лозунгом про «відплатні акції». Українці цю образу проковтнули. Заболіло десь на душі, але, здебільшого, змовчали...

Пропливло зовсім небагато часу і, неочікувано, по поляках, їхнім методом, вдарили євреї, докладніше один єврей, зате який! Професор Анджей Жбіковскі з Єврейського Інституту Історії був заявив, що під час ІІ світової війни поляки більше євреїв замордували, ніж врятували. Далі, ідучи слідом «мудрагелів» з польського парламенту, Жбіковскі сказав, що не ризикне назвати точну цифру уколошканих польськими руками євреїв, але потім таки ризикнув і сказав: це могло бути тисяч 50, може тисяч 100, а може 150. Тобто професор, як і польський Сейм, воскликує цифру не знаючи однак, яка вона насправді.

Професор Жбіковскі вважається найкращим у світі експертом від Голокосту. Так стверджує польський тижневик «Впрост», який і надрукував розмову з ним. Він розповів також, що цифра 100 тисяч євреїв, яких, як утримує польська сторона, неначебто врятували від смерти поляки, в рази завищена. Далі він на прикладах доказує, що в масштабі всієї Польщі може ітися максимум про... 20 тисяч.

Третє тема, це повстання в німецькому концентраку в Треблінці. Польська сторона офіційно поінформувала, що за допомогу євреям в період цього повстання німці замордували аж 330 поляків. Жбіковскі спростовує цю інформацію. «Щиро кажучи, я взагалі не пригадую поляків з околиць Треблінки, які віддали життя за порятунок євреїв з концтабору. Більш імовірними були ситуації, коли німці розстріляли якихось поляків після того, як знайшли у них єврейське золото, адже все єврейське майно належало Третьому Райху, також те, яке євреям вкрали поляки». Отак, безжалісно, проїхався по польській вибірковій історичній пам’яті єврейський науковець.

Догралися ляхи, нічого не скажеш. Увесь післявоєнний період, старанно, уважно, комуністи і націоналісти, спільно будували образ поляка, як великого захисника єврейського населення від німецького окупанта. І тут тепер на і маєш! Більше замордували, ніж врятували! Скажіть, як полякові збурення мозку не дістати після такої заяви, адже він вихований на зовсім інших цифрах, і взагалі, про мордування поляками євреїв заговорили зовсім недавно.

Російський фронт

Вже зараз можна вітати Владіміра Путіна з завершенням процесу ликотворення українського президента Віктора Януковича. Адже, чотири роки тому на виборах переміг малорос, закомплексований, регіональний «шапкозбивач», який не розумів, що таке держава, для чого там президенти тощо. А зараз, після наполегливої праці Путіна, російської Церкви, всіх наших малоросів вкупі - Янукович починає набирати вигляду ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ! Можемо вітати Путіна та іже з ним, але і себе привітаймо, ну й ще, мабуть, треба Віктору Ющенку подякувати. Можливо хто ще пам’ятає, як з нього сміялися, коли він годинами давав Януковичу уроки «державного мислення» перед тим, коли «Янук» мав сісти у крісло прем’єр-міністра. Може з тих уроків щось таки лишилося, оскільки днями Янукович уже навіть про НАТО заговорив...

Я не упевнений, чи Янукович змінився ґрунтовно, проте той факт, що він рішуче став на бік євроінтеграї України, що, можливо, саме за його правління остаточно вирішиться питання нашого роздертя між Сходом і Заходом, отой факт надихає оптимізмом. Подумайте тільки, як сильно Путін мусив старатися, щоб перебудувати малоросійську свідомість Януковича у щось зовсім інше (я не знаю, як це щось назвати, проте воно є)! Росіяни проклинають Хрущова за Крим, а колись будуть проклинати Путіна через те, що він, збуджуючи і живлячи їхні мрії про імперію, у той самий час, на практиці, зробив чимало, щоб вони, ці мрії, на третьому десятилітті після краху СССР, втратили найменше право на існування. А так буде в момент, коли Україна стане частиною західної цивілізації. Правда, ми тільки на початку шляху, проте, ще недавно, навіть цього початку не було.

Отак думаю, що якби «помаранчеві» не розсварилися і зберегли владу, то Кремль та мільйони малоросів з москалями, які живуть в Україні, все-одно не допустили б такого зближення України з західними структурами, яке може статися в листопаді. А так, малороси розгублені, адже Янукович, в їхній свідомости, теж малорос, а відтак як малорос піде проти малороса? А ще у «Янука», як вони вважають, бандитські правила життя, трохи страшно протиставлятися, це вже неначе ризикувати власним життям... А Ющенка, з його демократичною поведінкою, хто став би боятися? Така історія...

Чекаємо листопада, саміту у Вільнюсі, коли Україні мають давати асоційоване членство в Євросоюзі. До цього часу слід бути готовим до нових російських контрударів. Кремль усвідомлює ставку в цій грі, тому може піти на нові провокації, наприклад у вигляді підірваного «українцями» в Севастополі російського корабля... Не доведи Господи!


Для «ХГ» Г. КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2013-10-03

1331

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
Коментарі:

08.10.2013 год.:15:24
Олег

Пан Кобильницький як завше, має рацію!
Не хочут поляки казати правду про вбивства ними українців в часі та по WW2. Не хочут признавати і правдиву про завдані кривди українцям. А вона ой яка велика!
Вважаю що полякам слід було б запровадити День вибачення за злочини вчинені ними іншим народам.   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000816
2602973

3812524
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.