wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Залізні обручі від Бога”


Г. Кобильницький

«Янучар» взяв 15 мільярдів доларів у «Чекіста». Заспокоївся трохи, бо ж економіка під управлінням «регіоналів» доведена до плачевного стану. Додатково «Чекіст» понизив ціну на газ для України: більше як на третину. Самого договору на світло денне не виставляли, то ж знаємо приблизно стільки, що я написав.
Що взамін? Чого Кремль чекає від Януковича взамін за таку нечувану щедрість? Путін каже – нічого. Братня допомога. Ми розуміємо, що такого не буває, розуміємо, що Путін нам не брат, що буде вимагати від «Янучара» вірнопідданости (не дарма, умови виконання статей договору переглядатимуться щоквартально).

Який підсумок на 22 грудня?
1. Путін досягнув цілі: правдою-неправдою, оскаженілою пропагандою, економічною війною заблокував підписання договору з ЄС про асоційоване членство України.
2. «Янучар» гадає, що отримавши смердючі кремлівські гроші, протримається до виборів 2015 року і здобуде перемогу.
3. Думаю, Путін буде вимагати силового варіанту, буде шукати сценарію поглинання України і закріплення за нею старого малоросійського статусу.
4.
Майдан, після деякої розгубленості, вирішив творити народну владу і дотискувати режим. 22 грудня оголошено про створення масового народного руху Народне Об'єднання «Майдан», який має згуртувати мільйони українців і перемогти режим. Це буде великий іспит для людей з Майдану – чи не пересваряться? Адже, кожен з нас годен бути гетьманом, правда?
5. Ситуація Майдану складна, як і «Янучара». Куди посуне в цій ситуації Путін? Як казав, буде шукати шансу зіткнення українців лобами. Це є можливе за умови, що Росія матиме в Києві керовану нею владу, а після того, як «Янучар» взяв мільярди доларів – мабуть так і є. Я вірю, що на пряме силове втручання «москаль» не піде, адже це те ж саме, що поставити під ризик власне політичне існування, а навіть самої Росії. «Чекіст» - не самогубець.
6. Мій прогноз. Все це для «Янучара» закінчиться плачевно, бо хоч мав перли від Бога – пішов ритися в болоті, яке замісили йому в понурому Кремлі.
7. Майдан прискорить становлення модерної української нації, паростки якої ми вже бачимо. Це процес, який вимагатиме часу, однак, якщо не буде прямого втручання з півночі – все має вийти.

Наш нещасний Схід
Плачу нині, споглядаючи на наш нещасний Схід. Да, розумію, там багато чистих росіян, які під рупор пропаганди Кремля просто ненавидять «нєзалєжних». Плачу, бо там, іноді, топчуть і опльовують нині Тризуба, проте, зверніть увагу, владі, яка має гроші, не вдалося організувати масштабного антимайдану, який своєю масовістю приголомшив би Євромайдан! Так, звозили людей за гроші, так, поставили організовано намети, проте ентузіазму немає і їхній антимайдан пішов умирати.
П’ятниця, 13 грудня 2013, «круглий стіл» у Києві


Плачу, коли споглядаю старе, нещасне мислення місцевих людей. Людей, які вірять, що Євромайдан, це, як і 2004 року, робота спецслужб, що люди ходять туди як на роботу, тобто заробляти гроші. Так їм це пояснює брехливе російське телебачення, яке вони, там на сході, дивляться, неначе наркотик приймають. Вони вірять брехунам. Вірять, бо немає самостійного мислення. Вони, ці люди, як ляльки в кривавих руках завсідників Кремля.
Сенатор Джон МакКейн: Україна має бути з Європою


Під снігом вода бурлить…
Проте, непомітно для загалу, і там ідуть свої процеси... Помітив це Ярослав Грицак саме у той час, коли підстилка Кремля, Клюєв, став віщувати розподіл України вже не на дві, а на три частини. Клюєв, це такий дядько, що дуже наближений до «Янучара».

Так от, що саме професійному провокатору Клюєву відповів науковець, професор Грицак. Цитую за Радіо Свобода.

«Це є цілком пропагандистська теза, вона виходить з Кремля і активно пропагується. Також цю тезу тиражують люди, які в Україні, так би м’яко сказати, лобіюють інтереси Кремля, до яких я зараховую і пана Клюєва. Ця теза є дуже сильно перебільшеною. Ми живемо з цією тезою вже 20 років. Україна колеться, але не розколюється. Кілька днів тому я розіслав по кілька питань своїм близьким колегам зі Сходу та Півдня України. Людям, які займаються соціологією і дуже добре відчувають місцеві настрої. Вони підтверджують, що тези про розкол України є дуже перебільшеними. Не видно цього розколу. Майже всі погоджуються, що немає дуже великої симпатії до Євромайдану, але немає і вираженої ненависті. Радше є байдужість і аморфність.
Кухня Євромайдану


Якщо б, борони Боже, дійшло б до того найгіршого варіанту – розколу, про який нам говорить Клюєв, то навіть незрозуміло, де б зараз Україна ділилася, де ця лінія розколу проходить. Говориться про Крим і про Донбас, і то не весь, а тільки його східну частину – Луганськ. Лінія справді дуже аморфна, майже невловима. Є таке відчуття, що лінія перестає бути географічною, а стає все більше віковою. Подивіться опитування, чим молодші люди і чим краща освіта, (а в українському випадку молодь майже однозначно з вищою освітою), тим більшою є підтримка євроінтеграції. І тут уже немає сильних регіональних розходжень. Сильні розходження є вікові, між молодшими і старшими українцями.

Перший прогноз розколу України, який я знаю, був зроблений рівно 20 років тому, вкінці 1993 року, і зробили його ніхто не інший, як ЦРУ. Він, звичайно, є таємним, але він просочився у пресу, що Україна йде до громадянської війни між україномовним Заходом і російськомовним Сходом, у порівнянні з чим, там писалося, югославська війна буде виглядати, як невинний пікнік. Отже, у цих прогнозах ми вже живемо 20 років. Чим більше цей розкол прогнозують, тим менше він стається. Вже на початку 90-х років серйозні соціологи, які робили опитування і пробували їх аналізувати, із здивуванням для себе зробили такий висновок, що при всіх тих внутрішніх розколах, Україна дивовижно виглядає, як стабільна спільнота. І щось є, що тримає Україну, як залізними обруччями, не дозволяє їй розвалитися.»

Може це Бог викував нам ці обручі? Адже Україна в серцях мільйонів людей, була і є. Невже ТАКА ЛЮБОВ може марно пропасти!

Для «ХГ» Г. КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2014-07-30

684

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000087
2602244

3811482
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
© 2002 - 2018 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.