wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Час дурнів”


Г. Кобильницький

Росія не дала нам часу, щоб в задумі та спокої оплакати загиблих Героїв Небесної Сотні. Росія не дала нам часу, щоб натішитися перемогою Євромайдану над злочинцем Януковичем. Бо Росія напала на Крим. Втеча з Києва кривавого диктатора їй не сподобалась. І Росія, як свиня, стала пхати своє брудне рило туди-сюди, щоб повернути втрачені в Україні впливи.

Скільки ж то раз говорили росіяни і українці, що таке неможливе, бо ж «братні народи» ніколи не будуть у себе стріляти. І що? Ніщо! Для того, за висловом Ангели Меркель, «хто відірвався від реальности», це, виявляється не проблема. Він готовий на все, щоб тільки в Києві не було непідконтрольного йому уряду, щоб Україна не пішла в ЄС та НАТО. А що в масі своїй кажуть росіяни? Теж ніщо! Нарід російський мовчить (за нечисленними винятками, які рятують його честь)! Росія мовчить. Мало того. Росії подобається (в більшости) те, що Путін вирішив покарати Україну за непослух. Після нападу на Крим рейтинг Карлика зріс!

А так загалом. Прийшов, вочевидь, час дурнів. Перший, Янукович, вже зробив своє діло: за власним бажанням втратив президентство, повагу, накрадені гроші. Чистий випадок, коли Бог відбирає людині розум...

Тепер, схожу гру почав Путін. На ніщо не дивиться, тільки на свої амбіції, на бажання увійти в історію, як «збиратель земель руських». Якщо не зупиниться – закінчить гірше ніж Янукович, який поки принаймні може переховуватися в Росії. Путіну не буде де переховуватися. Його порішать люди. Це очевидне, що взята на озброєння божевільна політика Кремля призведе через певний час до революції в Росії, яка, неодмінно, буде ще страшнішою, а навіть, незрівнянно страшнішою від української. Воно, бачте, не розуміє, що не просто посягнуло на територіяльну цілісність України, а посягнуло на знищення світового порядку. А може розуміє? Тільки не зважає? Якщо Захід дозволить йому таке виправляти з Україною і надалі – він, Захід, стане третім дурнем, який своєю байдужістю спричинить, що в світі почнуться процеси, які дотепер не були можливі, бо був усталений світовий порядок. Невже АЖ СТІЛЬКИ коштує незалежність України? Боже, ми ж вже її вимолили у Тебе, вистраждали!

Запитаєте, і що далі? Ніхто не має відповіді, оскільки ніхто не знає: Путін при своєму розумі, чи вдарився головою об щось ДУЖЕ тверденьке? Як написав російський оглядач Ілля Мільштейн, якщо він «не з’їхав» - все буде добре, хоч може певний час будемо без Криму. Проте, якщо він збожеволів – чекай всього, включно з ядерною війною. Знов запитую: невже аж такою може бути ціна за незалежну Україну? Не вірю. Вірю натомість – як написав Євген Сверстюк - в попутній вітер історії для України. Передаю йому слово.

Ваш Г. КобильницькийВесь світ заговорив про брутальну політику російської влади. Україна відчула початок неоголошеної війни. Почалася мобілізація — справжня мобілізація національних сил і ресурсів. Не віриться, що буде війна, але вже є небачена війна нервів і провокації з боку диктатора, який переносить аншлюс 30-х років минулого століття у XXI століття.

Мобілізація українських сил — може це саме те, чого нам бракує для закріплення патріотичного здвигу на Майдані. Я бачу на обличчях людей ту саму одвагу і рішучість.

Диктатор кинув на підготовку авантюри колосальні кошти. Але на самих грошах нічого не зробиш, окрім скандалів. Звичайно, то його мета — розсварити, оскандалити, принизити народ. Але це не той народ. Може мобілізація об’єднає, і стануть патріотами ті, що досі не визначились.

Я вірю в попутній вітер історії для України.

Але очевидний факт, що хижак саме на Україні має поламати зуби. А це нам легко не обійдеться. Ми бачимо, що в тій політиці безумній і безперспективній є щось і корисного для України: він остаточно штовхає Україну до Заходу. А від себе відштовхує навіть вчорашніх прихильників своїм беззаконнями і безпринципністю.

Путін сердито плює проти вітру. Нас підтримує вітер історії і той добрий дух Майдану, який може стати знаменням часу. Ми не знаємо, що накреслено на скрижалях долі, але зберігаємо спокій, щоб ясно дивитись з молитвою на устах.

Євген Сверстюк (Gazeta.ua, текст опублікований 9 березня 2014 р.)Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2014-08-01

2041

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
 

statystyka
0000120
2809580

4060232
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2019 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.