wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Зламати зуби дияволу”


Г. Кобильницький

Велика Субота, це час тиші, час вичікування. Це виняткові хвилини, коли ми переконуємося в тому, що перед нами шанс на життя вічне, адже Христос воскрес. Помер за нас і воскрес для нас, засвідчивши, що все буде добре, треба нам тільки трішки постаратися, поприбирати нетрі своїх душ і піти за Сином Божим.

І ось цієї ночі, з суботи на неділю, коли вже почався Великдень, коли радість від Воскресіння Христового бентежила серця навіть атеїстів, у невеликому містечку Слов’янську на Донеччині Кремль влаштував провокацію. Було організовано перестрілку між російськими диверсантами та невідомими (як виявилося – такими ж провокаторами). Загинули люди (Путіну не звикати вбивати своїх). Коли настав великодній недільний поранок, міністерство закордонних справ Росії з удаваним жалем заявило, що українці - нібито такі люди, що навіть Воскреслого Христа не вшановують, що навіть у ТАКИЙ ЧАС займаються брудними справами.

Хтось тоді написав, що, можливо, нинішня російська влада й насправді від диявила, чи в союзі з тим, кому дуже важко дається час тріумфального воскресіння Христового. Я про це думав не раз і не два раніше, тому звернув увагу, що не тільки в моїй голові плентаються такі відреальнені, шокуючі думки. А, може, це і є реальність, може, Україна зараз у двобої з рогатим?

Великодня провокація у Слов’янську, після якої сепаратисти попросили Путіна, щоб вводив свою армію, оскільки «бандерівці» ріжуть «руських», це і є суттю влади Карлика: самому вчинити, а звинуватити когось іншого. Суть цієї влади - називати чорне білим і, не моргнувши, дивитися усьому світові в очі: а що, мовляв, у нас же ядерна зброя. Циніки диявольські!

А якщо загалом, то як виглядає ситуація? Головне – тримаємося. Президент Росії продовжує надіятися, що, окрім Криму, хапоне іще трохи території України. Це не дуже виходить, оскільки, як я вже писав, проросійські настрої надто слабкі, за опитуванням, політику Карлика підтримують лише 17 відсотків мешканців східних регіонів України. Тим не менше, каверзний сусід відправляє на нашу землю диверсантів, завдання яких провокувати кровопролиття, демонструвати світові, що новий уряд у Києві начебто не справляється з ситуацією. Виходить приблизно так, як після Майдану у «ХГ» писав Євген Сверстюк. Пам’ятаєте: «Очевидний факт, що хижак саме на Україні має поламати зуби. А це нам легко не обійдеться. Ми бачимо, що в тій політиці, безумній і безперспективній, є щось і корисного для України: він остаточно штовхає Україну до Заходу».

Щодо Заходу... Західна Європа вперше нам сказала, що після реорганізації нашого дому можливе членство України у Євросоюзі. Там же побоювалися таких слів, як диявол свяченого! Маємо також обіцянку безвізового режиму та чимало інших. Все це для українців дуже важливо психологічно. Маємо також західні санкції, які щораз болісніше б’ють по «карликовій» економіці «вєлікой дєржави». І ще важливо: поки не вдається розсварити наших, як це не раз бувало в історії, хоча дуже висока політична активність Юлії Тимошенко останнім часом мене насторожує...

Що нам робити з Росією? Треба вистояти. Питання: будувати на східному кордоні стіну, щоб заблокувати проникання провокаторів, чи, може, не варто, оскільки Карлик не протягне довго? Хто його знає, скільки конатиме ця хвора російська система? Може, роками, а може, кане вже незабаром?

Щодо української влади. Як і багато людей, мечусь од схвалення до розчарування. І досі не знаю: треба було залізною рукою задушити протести на східній Україні, чи, може, правильніше вчиняти так, як наш уряд: тобто не душити, а дати розгулювати сепаратистам і продемонструвати всьому світові їх суть, показати те, що, окрім російської провокації, там більше нічого немає? І чекати, чекати, поки втомляться, аж помруть від порожнечі їхні серця... А служба безпеки нехай помаленьку виловлює провокаторів-пришельців з Росії.

Оригінальний спосіб знешкоджування подібних людців придумав Ігор Коломойський, нинішній голова Дніпропетровської області, політика якого все більше подобається українцям, оскільки всі спроби «рашистів» організувати підривну роботу на Дніпропетровщині – провалюються. Цей новий спосіб - платити людям 10 тис. доларів за спійманого диверсанта. Повідомляють, що наразі виплачено винагороду за вісьмох диверсантів. Коломойський – мільйонер, може. На світлині бачите рекламу його банку та заохочення добре заробити.

Не забувайте про молитву за Україну.

Г. Кобильницький, 21 квітня 2014 р.Камо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2014-08-02

1940

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000130
2809590

4060242
regały magazynowe używane regały paletowe używane montaż regałów skup regałów antresole
© 2002 - 2019 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.