wynajem autobusów przemyśl   wycieczki do wilna   wycieczki do budapesztu   wycieczki do pragi   tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Перший у Польщі український портал
, год.: 
Стартуй з harazd.net
Harazd.net Форум ГараздМузика Фото Відео Календар подій Статті Каталог www Бесіда
 

„Поразка Московії”


Г. Кобильницький

Московіє! Мене ти пожирала,
як вішала моїх дочок, синів
і як залізо, хліб та вугіль крала…
О, як твій дух осатанів! (П.Тичина)


Після перемоги українців на фронті пропагандивної війни, тепер прийшла перемога політична: хоч як тужилась - Росії не вдалося заблокувати проведення президентських виборів в Україні. Черги на виборчих дільницях в день голосування нагадували автоматні черги по Росії (Андрій Парубій). Це перемога українського народу, який вистояв під час довготривалого періоду божевілля, яке Кремль влаштував в луганській та донецькій областях. Тепер чекаємо остаточного придушення московських ординців на східній Україні.

На виборах, за попередньою інформацією, переміг «майданівець» Петро Порошенко. Чи це добре? Це, напевно, був найкращий з кандидатів. Так вважаю. Проте, суть навіть не у ньому. Вона у тому, чи український народ буде контролювати нову владу і тим самим не повторить помилки з Ющенком-Тимошенко, коли після Помаранчевої Революції люди вирішили, що справу звершили і далі нехай продовжує нова влада, а ця, на жаль, погрузла у чварах? Оце тепер найголовніше – не розслаблятися! Оскільки Порошенко був учасником першого і другого Майдану, є сподівання, що він добре вивчив його уроки.

До речі, слабенький виборчий результат Тимошенко показує, що виборець не простив їй того всього, що вона виробляла в період свого прем’єрства. Проте, місія Юлії Тимошенко не закінчена. Вона завжди була найкращою в ролі опозиціонерки, а нова влада, щоб бути ефективною, дуже потребує добре організованої опозиції. Так що, в оновленій Україні всім робота знайдеться.

Що дуже важливо! Вперше маємо президента, за якого голосував схід і захід, що додатково сприятиме об’єднанню українців, яких стільки років політики ділили.

Не маю дуже серйозних застережень до поведінки Заходу. Санкції дали результат. Мені здається, Карлик не рішився на повномасштабне вторгнення в Україну через неочікувану для нього слабкість проросійських настроїв на східній Україні, через військовий опір українців і - саме так - через страх, що Захід введе санкції третього ступеня. Як ось бачимо, за побажанням Євгена Сверстюка, Путін успішно ламає собі зуби на Україні.


Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла. (П.Тичина)


Вже не за горами кінець влади Карлика, не за горами повернення Криму до України. Вже близько скасування візового режиму для українців збоку Євросоюзу. Ідемо далі, ідемо далі... І не забуваємо про молитву.

Г. КобильницькийКамо Грядеши, Україно?

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Додано: 2014-08-05

2296

Напиши свій коментар:


Твоє ім'я: 


Коментар: 
   Камо Грядеши, Україно?
„Українське православ’я на повороті”

Джерело: Проект газети „Християнський Голос”, Мюнхен

Помер предстоятель УПЦ (Московського Патріархату) митрополит Володимир. Наша армія відвоювала Слов’янськ та низку інших міст. Залишилися основні два опорні пункти ординців: Луганськ та...

Додано: 22.08.2014 р.


Поразка Московії
Зламати зуби дияволу
Час дурнів


„Думайте, читатйте”

„Камо Грядеши, Україно?”

    Harazd.net     Про harazd.net     Контакт     Форум     HarazdNews     ГараздМузика     Razom.net.pl    
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
 

statystyka
0000135
2809595

4060247
regały magazynowe regały paletowe regały wyskokiego składowania regały półkowe
© 2002 - 2019 - harazd.net - Перший у Польщі український портал.